Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalnatok, ha parotok a...

Mit csinalnatok, ha parotok a gyerek eletere eskudik es kiderul, hogy hazudott?

Figyelt kérdés

Ez a szitu lepett fel nalunk,szetvet az ideg...

7hetes fiucska anyukaja


2011. febr. 3. 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is nemrég született babánk,pár hónapja már és én is azt gyanítom hogy van valami a kolleganőjével...bár kicsi az esélye de megfordult a fejemben.Nem tudom hogy esküdne-e a babánkra de ez eleve nem szép dolog!!!

2011. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1.szerintem megcsal.

2.kib@....nám a pi...ba ha ilyet tenne.

2011. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve a férjem esküdött meg az én életemre olyan dologról amiről jól tudta,hogy ki fog derülni előbb-utóbb,hatalmasat csalódtam benne,kis híjján elváltunk,már sosem tudok úgy nézni rá,mint előtte,viszont igyekszik ,sokat segít a gyerekekkel való foglakozásban,siet haza hozzánk,engem is sokat szeretget,úgyhogy idővel megenyhültem,de soha!!! nem tudom neki elfelejteni!!!

Valószínű ezek az emberek fel sem fogják,hogy mivel bír egy ilyen eskü és hogy eshet egy anyának,ha az imádott kicsikéje életére esküszik az apuka...mintha tört forgatnának a szívedben gondolom...

Tudatosítsd csak benne,hogy ezt soha többet ne merészelje,olyan gyönyörű életszakaszban vagytok és ezt most jól elszúrta egy időre,együtt kellene örülni a picinek,nem az életére esküdözni...SZÉGYELJE MAGÁT!!!

2011. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Total igazad van utolso valaszolo! Akarhanyszor ranezek erre a mosolygos kis tunderre,felmegy bennem a pumpa..egyszeruen nem ertem.. az a baj,hogy tobbszor bukott mar le hazugsaggal es amikor oszinten elmondtam neki,hogy nem tudok bizni benne(par napja),akkor azt mondta ez mennyire rosszul esik neki,erre tessek..par napra ra megint..
2011. febr. 3. 10:20
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is több alkalommal hazudott és a mi családunkban ez sohasem volt megszokott,valószínű más az értékrend...nagyon ki tudok borulni egy egésszen pici füllentéstől is,csak az a szerencséje,hogy egyébként látom az igen nagy igyekezetét ,hogy nagyon próbál megfelelni családapaként és férjként,leginkább akkor hazudott régebben,ha szégyelte,hogy valami nem sikerült neki.

Sajnos sosem fognak ezek az emeberek mindig igazat mondani...

2011. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az én párom is ilyen. Igaz, a gyerek életére még nem esküdött, ne is tegye!

Én csak azt nem értem, miért hazudik, mikor tudhatná, hogy úgyis kiderül! Mert eddig még minden kiderült!

(Félreértés ne essék, szó sincs másik nőről!!) Más dolgokban kamuzik. De akkor is... Olyan szar :(

Tudom, hogy ez nem vigasz, kedves kérdező, de próbálj nyugodt maradni a babád miatt. Ő a legfontosabb!

2011. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!