Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik,8 hós babátok mit csinál?

Anyucik,8 hós babátok mit csinál?

Figyelt kérdés
Mi most lettünk 8 hósak és már állunk...körbemegyünk a járókában,kiságyban.Szinte mindent eszünk és éjjel sajnos még 3-4 x felkelünk.4 fogunk van :) nagyvonalakban.Ti?
2011. febr. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekünk 38 fogunk van összesen és csak ő megy körbe a kiságyban én már egy ideje elengedett kézzel is. Szintén mindent eszünk és mi is felkelünk 3-4x de én csak azért mert felébreszt a gyerek.
2011. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:DDD

hát az én fiam még nem sétálgat, csak kompban, meg ha fogom a kezét. magátol nem. viszont eszik mindent, és hát mi is kelünk 3-4 alkalommal, pedig én bírnék aludni! nappal X alszik (most is), ha szólok, h azt ne akkor már megérti és próbálkozik mással.magától kapaszkodva feláll, ülni nem akar, inkább hason van v négykézláb poroszkál :)

azt hiszem ennyi :)

2011. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 hónaposan az én lányom is felállt, érdekes módon nem lépegetni kezdett, hanem egyensúlyozni próbált. később tanult meg mászni, majd járni.

kb 8 hónapos kortól kezdett ő meg-megébred éjjel többször is, lett is eredménye, szépen sorban jöttek a fogak.

sem 8 hónaposan, sem most (1 éves) nem ette, amit mi, külön főztem, főzök neki, talán 10 hónapos lehetett amikor már adtam neki egy-egy falatot abból amit magunknak készítettem. Persze most már többet előfordul, de délben szigorúan főzeléket kap husival.

2011. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második mondatom kicsit értelmetlenre sikeredet:-) szóval 8 hónapos volt kb. amikortól többször megébred éjjel
2011. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam még nem áll, max egy pár másodpercre ha fogom a kezét. 3 foga van, mindhárom alul. Enni nem akar nagyon szilárdat, de azért van pár kedvence. Ő úgy közlekedik, mint egy kis kukac. :)
2011. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!