Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik.10 hónapos babátok...

Anyucik.10 hónapos babátok mit tud, és mi az ami érdekli?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

10 é sfél hós kisfiam van.

Amit tud:

-enni jókat, és mindent!:)

-kotorni a lakásban mindenfelé négykézláb

-Ha fogom a kezét, elég egyiket is csak, akkor szépen lépegetni

-berreg az autóknak a hangát utánozza

-jókat raplizni, amikor nem vesszük föl

-húzza a hajunkat(nekem és a tesónak, aki lány)

-Imád pancsolni

-eszi az almacikket, a kiflivéget, a kekszet, szal minden darabosat.(kivéve a husit köpi ki, azt csak beleturmixolva a kajába eszi meg.)


És ami érdekli:

-főleg az autók, virágok, homok, minden a tesó szobájában, (főleg a filcek, a tolltartó, iskolatáska)

-imád mindent kipakolni a konyhaszekrényből ezért csak műanyag edényak vannak az ő álltala elérhető helyeken.


Amit nem tud:

-egyedül menni

-csőrös pohárból ínni

-cumi nélkül aludni


kb ennyi

ja és 9 kiló és 72 cm...úgyh nem is egy nagy baba.(3100g-al és 50 cm-el született)

K.

2010. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28-án lesz 10 hónapos a kisfiam.

Amit tud:

- szintén enni jókat, és mindent, általában már csak villával töröm össze a kajáját, és szereti a kenyérdarabkákat (ha valami nagyon ízlik neki, akkor hangosan mormogva eszi a falatokat)

- szintén kotorni a lakásban négykézláb, és minden lehetetlen helyen felállni, bármire felmászni (különösen a pihenőszékébe, benne áll, annak a háttámláját fogja, és hintázik vele)

- fogni kell a kezét, ha menni akar, illetve bébikompot kívülről tolja (holnap jön meg a járássegítője)

- hisztizni, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja

- húzza a hajamat, apjának pedig tépkedi a mellkas-szőrét, és a mellbimbóját csipkedi :)

- egész nap egyedül iszik csőrös pohárból, sőt, éjszaka is kiszolgálja magát (csak és kizárólag vizet iszik mindig, de azt rengeteget), napközben egyre többször már pohárból is tanítom inni (nagyon ügyesen csinálja).


Ami érdekli:

- virágok, kavics az udvaron (hogy be ne vegye a szájába, cumit adok neki, de ül benne, csiszatolja a lábait, és a két kezével markolássza)

- minden amit nem szabad (mosogatógépben pakolászni, leszedni az illatosítóját, kinyitogatni a konyhaszekrény ajtajait, kiborítani a kenyereskosarat)

- szereti a cicákat és a kutyusokat

- imádja kiszedni a virágok földjét, az azon lévő agyaggolyókat szopogatni, mintha csak cukorka lenne

- teletubbies nagyon tetszik neki (de csak pár percig - addig viszont jókat vigyorog rajta)

- szereti, ha énekelek vagy mondókázok neki, és ha bolondozunk

- ha éppen nem "foglalkozunk" vele, már jön is, és ránk mászik, hogy nyúzzuk, harapdáljuk, csikizzük, ilyenkor óriásiakat kacag

- mindent és mindenhonnan lepakol, újságokat tépked

- pár napja hangosan sikítva dumál (eddig csak normális decibelhatáron belül csinálta, most azt átlépte).


Ő sem tud:

- egyedül menni

- nem tapsol, nem pápázik

- csak nagyon ritkán ad puszit nekem, magának és bárhol képeken lévő babáknak bezzeg folyamatosan dugja oda a nyálas tátott száját. :)


10 kg és 75-76 cm. (3500g-al és 50 cm-el született.)

2010. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és azt lehagytam, hogy ha zenét hall, rogyasztja a lábait, táncizik, és imád a fürdőkádban állva nekem sikítozni, én visszasikítok, és utánozom. Így "beszélgetünk". :) Persze ő magasabb hangon tudja csinálni. :)
2010. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont mint az én kislányom,aki tegnap töltötte be a 10. hónapját.Annyi különbséggel,hogy Ő már tud járni.Hisztizik,halandzsa nyelven gagyog,rohangál fel alá,néha már kész vagyok tőle.Mindent leutánoz.Szó szerint.10 kg és 80 cm (3400gm-mal és 49 cm-rel született)Ja, és felmászik mindenre amire csak lehet,vagy tud.Este én már úgy dőlök be az ágyba a fáradtságtól.Gondolom akkor Ti is így vagytok ezzel.De hát olyan imádnivalóak.
2010. júl. 24. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!