Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az olcsóbb bébikaj...

Szerintetek az olcsóbb bébikaják is vannak olyan jók mint a drágák?

Figyelt kérdés

Pl. Hamé kontra Hipp.

Hamé sem tartalmaz azt amit nem szabad. Igy is lehet?


2011. febr. 1. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az elején megvettem a Hippet, Kecskemétit, Nestlét, már kicsit bánom, mert a többit is ugyanúgy ellenőrzik, itt csak a márkát kell megfizetni!!Szerintem.

Most már vettem neki Hamét, DM-es és Rossmann-os sajátmárkásat, Univereset is.Védőnőt is megkérdeztem, ő is azt mondta, hogy szigorúan ellenőrzik ezeket.Szerintem nyugodtan vehetsz:)

2011. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg kell nézni az összetevőket egy olcsón és egy drágán ugyanolyan főzeléknél vagy gyümölcsnél és kiderül tartalmaz-e többet a drágább ill. vmilyen adalékanyagot tartalmaznak-e mert az ugye nem nagyon jó
2011. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk pont az egyik nagy kedven a tejszínes barackos gyümölcs a Hamétól.Szinte mindet kipróbáltam már és én Univer-t, Kecskemétit,Hamét veszek általában.Jó a Hipp és a Nestlé is csak drága.
2011. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ízük és állaguk nem egyforma! Van ami annyira sűrű, hogy szinte egybe ki lehet borítani az üvegből mint egy pudingot. Hát az íz az lényeges, én már vettem olyat amit dobtam a kukába, mert borzasztó volt!

Nekünk a Kecskeméti vált be, árban szerintem középkategóriás.

2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hamét nem vettem soha mióta a májkrémjükben talátam pár szőrszálat. Lehet, hogy a bébiételt jobban kezelik, de elvesztettem a bizalmam a márkában.

Én Nestlét veszek (1-3 évig), mert ritkán eszik bébiételt és a többi nem elég neki, mutogat a táljára, hogy kér még. (17 hónapos)

2011. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiam a hipp borsóját a fejébe húzta, a hamet megette...

A gyerekek ízre mennek, ami nekünk fúj azt ők vígan eszik.

Lehet cicomázni, hogy hippet adok a gyereknek, de ha nem fogja megenni...

2011. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi is próbáltunk mindenfélét. Igaz a Haméban van cukor és talán ezért finomabb izű is. A többiben nem igen van cukor, és ezek iztelenebbek is. Tudom az lenne az ideális, de árban azért jóval olcsóbb mint a többi.

Amúgy még a gyümölcsösből talán mind azért jó, de a kész kaják, husossak borzalmas izűk, enyém egyiket sem akarja megenni. Még a szaguk se jó, nem csoda.

Reméljük hogy tényleg ellenőrzik az olcsóbb árkategóriájukat is, és igy is jót adunk a picúrkójainknak.

Köszi a válaszokat! Jó babázást! :-)

2011. febr. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!