Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 1 hós babám...

Mit tegyek, hogy 1 hós babám ne kapja el a náthát a férjemtől?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ne menjen a kozelebe vagy ha igen maszkkal
2011. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod, úgy védve van, és nem valószínű, hogy elkapja. Amikor az enyém volt egy hónapos, én voltam megfázva, és nem kapta el. De egyébként esetleg a férjed most ne puszilgassa sokat a babát, vagy kössön egy kendőt a szája elé, és úgy legyen a közelében. Párologtass kamilla teát, az tisztítja a levegőt is.
2011. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sokat nem tudsz ellene tenni, mivel egy légtérben vannak akkor is, ha nem megy a közelébe és így a bacik eljuthatnak a babához. De a nátha nem igazán fertőző dolog, így azt nem gondolom, hogy a babád elkapná.
2011. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

A nátha nem fertőtő kezdetű mondat nem igaz sajnos, mert közel 200 náthavírus is van a Földön, jelenleg tombol is sajnos, ismeretségi kötömben úgy adtuk-kaptuk sajnos egymásnak, egymástól mint a huzat. Én pl. a kisfiamtól kaptam el konkrétan, tőlem apukám, húgom, közvetlen utánuk anyukám, rá pár napra a férjem. Baráti körben sajnos dettó.


Maszk és ne menjen közel hozzá, mást nem tehetsz sajnos. Az anyatej véd, de nem egyértelműen megállapított hogy csak Tetőled nem kaphat el betegséget, vagy úgy unblokk véd maga a betegségek ellen. Jelenleg inkább az az elfogadottabb, hogy a szoptató anyától nem kaphatja el a baba a betegséget, de mástól igen.

Minden jót Nektek!

2011. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!