Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos baba elkapta tőlem...

1 hónapos baba elkapta tőlem a náthát, mit tudok csinálni? Orrát szívom, elötte befújok. Nasivint, homeopáthiát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én naponta többször fújom be sterimare tengervizes orrsprayvel. És 2x nasivinnel és persze szívom az orrát. Most 15 hetes és ez már a 2. náthája...:(

Gyógyszert stb nem kell adni a gyerekorvosom szerint.

2010. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Már a 2.?! Jobbulást!:(

2010. okt. 25. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod, akkor csak tengervizes spray kell, aztán 2-3 nap alatt túl lesz rajta.
2010. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szoptatom és mivel én is náthás vagyok, reménykedem, hogy átmegy valami az én immunválaszomból is. Sajnos már 3-4 napja tart :(

Nem vészes egyébként, naponta 3 orrszívás kellett eddig, csak félek, hogy rosszabb lesz.

2010. okt. 25. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi, nektek is jobbulást! A második, szerintem mindig elbénázom a felöltöztetését:( egy csomószor megizzad, pedig már itthon csak annyi ruhát adok rá mint magamra, csak kintre adok többet.

Én a nasivinnel azért fújom, mert a tengervíz és a szívás után is szürcsög az orra, azt mondta a védőnő a nyálkahártya megvastagodástól lehet.

2010. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok

Ha nem múlik kipróbálhatod az összetört fokhagymát a kiságy mellé. Nekünk bevált.

2010. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anyatejet cseppents az orrába, és szívd orsszívóval.
2010. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*orrszívóval
2010. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!