Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anyagi háttérrel...

Milyen anyagi háttérrel vállaltok 3 vagy több gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
mi igazán nagy vesztesei vagyunk a mostani helyzetnek. amikor az első két gyerek született havi 600 000 nettó jövedelmünk volt. most a férjemnek 3 éve nincs rendes, stabil állása, svájci frank hitelesek vagyunk és bizony sokszor a család segít a gyerekeknek ruhát venni. nekünk is becsúszott a harmadik, de én is úgy voltam vele, hogy nem tudnám megölni a saját gyerekemet csak azért mert most nehéz a helyzet. a kicsi holnap lesz 5 hónapos és baromira nem bántam meg, hogy megszületett, pedig a tesói régi ruháiban van. sajnos a mai elanyagiasodott világban sokan azt hiszik, hogy az új ruha, az új játékok számítanak. az én gyerekeim sokszor hallják, hogy ezt nem engedhetjük meg magunknak, de mégis egészséges kiegyensúlyozott gyerekek. lehet hogy nincs pénzünk minden vackot összevásárolni nekik, de sokat kirándulunk, mesélünk és beszélgetünk. szerintem a közösen eltöltött idő sokkal többet számít nekik, mint egy új játék, amit pár nap múlva már félre is tesznek.
2011. febr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!