Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyerek mellé vállaltok 3....

2 gyerek mellé vállaltok 3. babát?

Figyelt kérdés

akinek 2 gyereke van az vállal 3.babát? csak úgy kíváncsiságból kérdezem.

nekünk van egy 17 hónapos és egy 31 hónapos kisfiunk :) Mostanában nem vállalnék de mondjuk 2-3 év múlva talán :)

ti?

Köszönöm aki válaszol :)


2011. jan. 5. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kizárt. Bár még csak 1 van, de már így is 35 vagyok, a másodikat majd kb. 2 év múlva szeretnénk. Utána megállj. :)
2011. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék majd. 3 évesem és 12 hósom van.
2011. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket :) én 28 leszek idén áprilisban, a férjem is 28 éves.
2011. jan. 5. 16:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én már meg is tettem :-)

Rajta hát! :-)

2011. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
7 évesem és 3 évesem van, én 30 vagyok, férjem 32, és jelenleg ügyködünk hármaskán.
2011. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már 1 éves,a hármaskám!
2011. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék de mi sokan voltunk testvérek nem is figyeltek ránk sokat, valószínű ezért, nekem az 1 lányom a mindenem és a vége a dolgoknak!
2011. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én amúgy egyedüli gyerek vagyok és rossz volt hogy nem volt tesóm. de nagyon sok jó is történt, el voltam kényeztetve az biztos :) Szüleim elváltak kiskoromban.
2011. jan. 5. 16:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemék 3an vannak tesók, mi 4 en és mi pont ezért csak 2-t vállalunk, mert semmit se kaptunk örökségül (tudom nem csak ez a szempont , a férjemék még rosszban is vannak egymással) és jó lett volna nem a totál nulláról indítani az életünket.

Így úgy gondoljuk hogy felelősséggel 2-nek tudjuk megadni amit tudunk (milliókat meg kacsalábon forgó palotát nyilván nem) mivel szeretnénk hogy nekik jobb legyen.

De persze mindenkinek szíve joga annyit vállalni amennyit akar.

Van pár házaspár ismerősünk akik nagyon tehetősek és 4 gyereket is vállalnak.

2011. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyszer már elváltam,2 gyerekem van,és amikor elváltam azt mondtam,hogy annyi gyereket vállalok amennyit egyedül is eltudok tartani.igy nem lesz 3.baba.a párom nagyon szeretné,és lehet kegyetlenül hangzik,de nem az államnak szülök,és nem mások jóhiszeműségére akarok rá utalt lenni,márpedig ha beüt ami beüt,én 3 gyereket nem tudok felnevelni,úgy hogy ne sérüljön valami,vagy valaki.
2011. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!