Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell a délelőtti,...

Mennyi ideig kell a délelőtti, vagy délutáni napsütésben a borostyán nyakláncot feltölteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt tudom, h heti 1x kell langyos folyóvíz alá tartani legalább 1 percig. Azt is tudom, hogy a déli napsütés tisztítja, a délelőtti, és a délutáni feltölti. Kislányomnak ma vettünk fogzásra, és mivel üzletben volt, szerintem célszerű lenne feltölteni.
2011. jan. 21. 18:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
32%

Tudod, nem lenne itt veszekedés, ha valóban (hasznos) válasz érkezne a kérdésre.

Ehelyett a kérdező kapja a sok okoskodást, kioktatást, leugatást.

Biztos baj van egyeseknek a szövegértésével...

Aki nem tud CSAK a kérdésre válaszolni, inkább ne írjon semmit!!!!

2011. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg hamarabb megfullad egy félrenyelt falattól, mint a lánctól.
2011. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
Nekem azt javasolták,hogy holdtöltekor tegyem ki.Az pedig most van.Próbáld meg!
2011. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23:04: Köszönöm a válaszod!
2011. jan. 22. 10:29
 25/27 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a lányom él Németországban,ott TILOS a nyakláncot árulni,mert babák fulladtak meg tőle.

Azonfelül olvastam egy orvosi véleményt,hogy a borostyán allergiát okozhat,és az semmivel nem gyógyítható. Belinkelni nem tudom,mert már régebben olvastam.

Nem lebeszélni akarlak róla,mert a felelősség a tiéd. De azért elgondolkodhatnál néhány dolgon.

A kisbabák ujjai nagyon picik. Ha beleakad az ujja hátul vagy oldalt a nyakláncba,nem tudja kivenni,csak húzza a láncot,ettől pedig valóban megfulladhat.

A másik dolog: honnan tudhatja bárki is,hogy a nyaklánc valóban csökkenti a fájdalmat,ha az állandóan a babán van? A fogak ugyanis nem állandóan fájnak. Néha egyáltalán nem,néha erősebben. Ha csak a nayklánc van rajta,akkor ugyanúgy fáj időnként,mint anélkül.

2011. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%

Na persze!

Ismét egy okoskodó...

2011. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Azért ha megtalálná a cikket, hogy allergizál a borostyán, valamint a rémtörténetekből egy párat, jó lenne a link. Szívesen olvasnám! :)
2011. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!