Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hós babának,18 fokban...

10,5 hós babának,18 fokban szikrázó napsütésben nem kell sapka, ugye?

Figyelt kérdés

Sosem tudom egyébként,hogy mikor kell, és mikor nem, mert hiába próbálom nézni a többi babát az utcán, van amelyiken van sapi, van amelyiken nincs. De nem szeretném ha melege lenne a kislányomnak,ugyanakkor azt sem szeretném ha megfázna....

MIre megszoktam télen hogy mikor hogyan öltöztessem,itt a tavsz, és újra problémáim vannak az öltöztetéssel.


Első gyerek,nincs még tapasztalatom...


2010. márc. 24. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fúj a szél, akkor szerintem adj rá. Egy vékony sapi nem fog ártani.
2010. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szikrázó napsütés ellen is kell sapi, nyáron is érdemes adni rájuk. Most meg még csalóka az idő. 19 hós a lányom és egy vékony sapit adtam rá délelőtt, míg a kertben voltunk.
2010. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én lányom 11 hós és hosszú dús haja van így ha szép az idő nem adok rá még sapit (persze nyáron fog kapni) ha fújdogál a szél stb akkor egy vékony sapit kap.

2010. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kendőt adok rá :)
2010. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De, vékony sapka, vagy kendő.
2010. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Elsősorban az téveszt meg,hogy a védőnőm azt mondja folyton, hogy ebben a korban már majdnem úgy kell öltöztetni mint a felnőtteket...)

2010. márc. 24. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
A "majdnem" azt jelenti, hogy egy vékony réteggel többet adj mindenhová, mint magadra.
2010. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kisfiam 15 hós mult, de rá is adok még sapit, épp tegnap vettem neki egy vékonyabbat, ami a fülét is védi, szertintem te is adj rá.Nyáron meg extra vékony kiskalapja szokott lenni.

Üdv:A&G

2010. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én ráadom a sapkát, s mire kiérünk az utcára már le is veszi. Egész séta alatt az megy hogy én felrakom neki ő meg leveszi!
2010. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!