Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem nagy baj van a...

Azt hiszem nagy baj van a házasságunkkal? Mit tegyek? Menjek pszichológushoz? Részletek lent, kicsit hosszú lett.

Figyelt kérdés

A férjemet 3 éve ismertem meg. Van egy 9 hónapos kisfiunk. Már a férjem közeledésétől is undorodom.

Részletek: A minap a szekrényt lomtalanítottam, amikor megtaláltam a kedvesem régi leveleit. Találtam eggyet, ami még akkor íródott, mikor mi még nagyon az elején voltunk. A csaj (többgyermekes anyuka, a férjem régi párja, akit elhagyott mert nem tudta elfogadni a gyerekeit)... részletezi benne, hogy milyen nagyon szerelmes még mindíg belé, és bármikor amikor csak jónak gondolja hívja fel egy "menet" erejéig. Közben vagy 20X leírja, hogy neki Ö az igazi férfi, még mindíg nagyon szerelmes belé és soha nem felejti el. És csak annyit kér tőle, hogyha valaha is megházasodik, akkor csak egy olyan nőt vegyen el, akiben minden megvan (?) és vele mindent beszéljen meg és kérje ki a véleményét...hahaha.

Hozzáteszem ennek a kedves hölgynek közben ismét született egy azóta már 1 éves gyermeke az új kedvesétől...és az én férjemnek ilyeneket írogat....Továbbá találtam még vagy 3 plátói kapcsolatból íródott levélkét, 2 hölgyemény is a baráti körünkben van. Hát könyörgöm!!! Ezek meg rajtam röhögnek???...utólag nyert értelmet az a sok gúnyos-irigy pillantás amit nem tudtam hová tenni. Amikor meg mondtam a férjemnek, azt mondta hülye vagyok. Ide hozott a szülővárosába lakni meg élni, és lépten nyomon azzal kell szembesülnöm, hogy kiket b.szott meg. Mert ugye ő aztán élt a javából.

Kb 1 éve jött éjfélkor egy üzenete, amiben kérdezte egy csaj, hogy "tudsz jönni?"....kérdőre vontam, mire ő azt mondta, hogy biztos csak félre nyomta és nem is neki akarta küldeni. A csajhoz semmi köze nincs és nem is volt....na mondom ok...de valahol éreztem, hogy ez kamu. Vagy 3 nappal később rákérdeztem, hogy miért hazudott, ugyanis megtudtam hogy azzal a csajjal ő kavart. (blöff volt) ... bejött a megérzésem, kiderült, hogy hónapokon keresztül b.szni járt hozzá....és itt lakik pár utcányira, és láttam a telefonjában, hogy kereste máskor is. (egy ideje lekopott a csaj, úgyhogy nem is foglalkozom vele, de hiába, mikor állandóan szembe vigyorog ránk ahányszor csak meglát.)

Másik eset szintén a kapcs. elejéről: Mondtam a barátnőmnek, hogy hívja már fel az új kedvesemet letesztelni, hogy el tudja-e csábítani egy kósza menetre, mert akkor kidobom egyből, nincs értelme. Felhívta, én is ott voltam hallottam az egészet. Nem koptatta le, hanem kérdezősködött, hogy "és milyen színű a hajad?" "hogy nézel ki?" "kitől van a számom?"....sőt...még meghívta magához, hogy nézze meg a lovait. Erre én kibuktam. Felhívtam, mintha mi sem történt volna, közben a b.nőm küldött neki sms-t a másik telójára. Kérdeztem tőle, mi volt ez a pittyegés? Ő meg azt válaszolta, hogy csak a szolgáltató küldött üzenetet, hogy válthat díjcsomagot...vagy ilyesmi. Később mondtam neki, hogy tudok mindenről....ő meg csak hebegett, hogy kíváncsi volt ki adta meg a számát ennek a csajnak és ezért kérdezősködött. Olyan meggyőző volt, hogy hittem neki...(vak a szerelem?)...

Aztán az ÉVFORDULÓNKON (!) kérdezem tőle én a naív nő, hogy ugye mindennél jobban szeretsz engem? ...gondoltam szép szerelmes szavakat suttogva összebújunk stb....hát nem...ő ugyanis erre azt válaszolta, hogy "Nem, mert volt 2 másik barátnőm is, akiket ugyan így szerettem mint téged!"...hát mondom király...akkor szedd a motyód és húzz el innen....utólag azzal magyarázta a dolgot, hogy mert a legjobban majd azt a nőt fogja szeretni, aki gyermeket szül neki...kidumálta megint...ok.

Mindennek a tetejébe kiderült a minap, hogy a családba nemrég bekerült pipikét is dugta. Na itt van a mese vége...valami történt velem azt hiszem. Nem tudok rá nézni sem. Undorodom tőle, nem bírom ha hozzám ér. Ha felhozom neki ezeket a dolgokat, hogy higgyje el, bántanak ezek a dolgok és beszéljük meg, veszekszik velem, hogy ez beteges és kezeltessem magam. Ennyi eltitkolt dolog és megbántás után ennyit mond. Nem tudom, hogy van-e még mód arra, hogy megmentsem a házasságomat, mert tudom, hogy előbb utóbb máshoz fog menni ha nem fekszem le vele....hiszen igényei lennének. Soha, semmiért nem kért még bocsánatot...egyszerűen nem is tudja kimondani. Lépjek túl rajta és kész. Valamelyik este már azt mondtam neki, hogy ha tudom, hogy ilyen baszoda volt régen, hogy mindenkit megcsinált aki csak szétette a lábát, soha nem megyek hozzá. Elegem van, hogy mindig előkerül a múltjából valami cuki kis részlet amit elfelejtett mondani, vagy éppen letagadott amikor kérdeztem.

Mindezek után kérdezem én, hogy AKKOR MOST MI VAN? Valaki segítsen nekem kérem! mit tegyek hogy jó legyen? új agyat már nem kérhetek, pedig lehet hogy jó lenne......segíts!


2011. jan. 19. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

durva!

szerintem te is tudod a választ!

nagyon naiv vagy, magadnak is köszönheted, ne haragudj, vak voltál!

a férjed sosem fog megváltozni, nem szeret igazán, sem a gyereket!

most min gondolkodsz?

2011. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt olyan eset is, amikor egy ismerőse lánya megkérte, hogy fuvarozza haza az egyik áruházban vásárolt csempét, építőanyagot....segített neki természetesen és bónuszba meg is dugta. Ezt később tudtam meg, miután ez a csaj elment mellettünk az utcán, és ő meg elkezdett áradozni, hogy milyen gyönyörű a hosszú haja, meg milyen csinos...stb. Rákérdeztem, hogy ezzel a csajjal is volt valami? Ő meg vigyorogva elmesélte. Régi dolog. Lehet hogy nem kellene ilyenekkel cukkolnom magam. De ha tudom, hogy a "falu bikájához" megyek hozzá, nekem ugyan nem kellett volna. De most van egy gyönyörű gyermekünk...és unok már azon rágódni, hogy merre császkál,miértb nincs még itthon, és hogy ha nem fekszem le vele mikor keres magának szeretőt? Mert ugye a könnyen kapható kis ribik itt vannak a szomszédban, meg a másik utcában.
2011. jan. 19. 23:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudom, könnyű ezt leírni, megélni borzasztó lehet, DE ne pszichológus keress, hanem válóperes ügyvédet.
2011. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem veled van baj, a ferjeddel! Szerintem o nem szeret teged es nem huseges hozzad.

Azt mondom, hagyd el ahogy tudod, ne szenvedj!!!!

Innen mar nehez visszahozni az eletetekbe a boldogsagot.

2011. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Örökérvényű mondás: kutyából nem lesz szalonna.
2011. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy neki lefekszel vele vagy sem, ugyis megcsal.
2011. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:


Köszi, hogy végig olvastad a gondom-bajom. Hát igen...a szerel vak volt nagyon úgy tűnik. Lehet, hogy engem nem szeret..(bár szerintem igen, de sose tudni)...viszont a gyermekéért ölni is tudna annyira szereti. Bármit megtenne érte. Azt az egyet tudom csak biztosra, hogy bele is halna, ha elvinném tőle.

De mivel a helyzet ez....kérdésem továbbra is az, hogy hogyan léphetnék mindezen a fájdalmon túl, hogy rá tudjak nézni egyáltalán, ne undorodjam tőle????????

2011. jan. 19. 23:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Mire vársz még??? Én már rég kihajítottam volna!!!
2011. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

húúúú! háááát!

ami elmúlt az elmúlt! ha csak a kapcsolatotok eléj történtek ilyen kis "félreértések" és azóta, pl 1 hónapja semmi iylesmi nem került elő, sztem próbáld meg túltenni magad a dolgokon, hátha... hisz neked is volt előtte más pasid, és neki is más nője (mint kiderült). nekünk is elég viharosan indult az életünk együtt, neki volt nője, nekem hapsim, aztán én otthagytam a psit, ő meg a csajt később és azért mert a csajt otthon találta mással. akkor is otthagyta volna ha nem talál rájuk? összejöttünk béka, szeretet, szerelem, és hopp 3 hónapra rá terhes lettem :S hát iszonyatosan hamar van, de mi lenne ha megpróbálnánk hisz szeret, én is őt. vágjunk bele, meg is történt összeköltöztünk, már 2 hónapja együtt laktunk 3 hós terhes voltam mikor a kezembe került a telója, és belekukkoltam az smsekbe (pont szilveszter tavaly) és hát mit ad isten 2 csajtól smsekvolt nőjétől, meg az az előttitől (menyasszonya volt) h így hiányzol, úgy hiányzol, boldog karit, új évet, csók...és ezekre az smsekre válasz h te is, én is csók... hát robbant a bomba! nem is picit, sírás, kiabálás hiszti, minden volt ott, de mint te is írtad: vak a szerelem, és hát oké. megbeszéltük, soha többé semmi iylesmi! és akkor már megvolt a baba ülök a aknapén játszoka telójával, és hát az ex menyasszonya csörgeti de, scak 1 csörr és lerakta, és visszahívtam h mi a f.sz van, mit képzel... minek hívogatja más férjét (közben összeházasodtunk), tönkre akarja ezt tenni? hát h ő csak a barátja...hát a k.va anyád!!!!az abarátod, ezután a kedves férjemet is kérdőre vontam h ő is szokott baráti csörgetést tenni, v csak hívogatja? v micsoda kimagyarázta magát.... és imádom ezt a pasit!!!!! hiszek neki mert nincs olyn perc a napjában amivel ne tudna elszámolni! minden másodperccel, ismerem a munkatársait, szoktam bejárni a ygerekkel, imádnak minket :)

én túltettem magam rajta, és megbeszéltük h soha többé nem beszélünk az ilyen fajta múltról ,mert én midníg azt mondtam, h gondoljon bele ha engem csörgetne az exem...ő mit tenne, hát felrobbanna mert ő is nagyon féltékeny... és mindíg h ő mit tenne a helyemben, mosolyogna, hát nem igazam van, és bocsi, és szeret, és midnenkinél jobban...

szóval ha tényleg csak a múlt, és most már semmi, szerintem próbálj meg túllépni, hisz mindenkinek van múltja kinek ilyen kinek olyan...és azon már úgysem tudunk változtatni, és amikor azt a rengeteg butaságot megcsináltuk anno nem arra gondoltunk, h majd 20 év múlva előjön a téma, v a pasi,v a nő...

mindenképp próbálj meg vhogy utánnanézni sztem h most mi a helyzet, mert ha scak te vagy neki ,és szeret, és veled van, és minden este hozzád bújik be az ágyba...téged emleget a párjaként...akkor te vagy neki, és a sok hülye ex numerával ne foglalkozz, hisz scak ennyit értek! ha nem téged szeretne, és nem lennél neki a nagy ő, akkor nem veled lenn, hanem mással, de veled van!!!!!!!!!

remélem tudtam segíteni, megnyugtatni....írj nyugodtan!!!!!!! kitartás!!!! :)

2011. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hú, késő is van meg nagyon érezhető a zaklatottságod :(


most jól értem, mióta együtt vagytok azóta megcsalt??? mert akkor nem pszichológus kell neked hanem egy válópers ügyvéd és egy lakás jóóóóó messze.


azzal, hogy kivel mit csinált még a kapcsolatotok előtt ne menj bele, igazából azokhoz tényleg nincs közöd, ne érdekeljen, de hogy az elmúlt 3 évben mi történt az igenis a te dolgod is, közöd van hozzá, jogod van tudnod!!!


van segítséged? szüleid, testvéred?

2011. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!