Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor "unta" meg a babád az...

Mikor "unta" meg a babád az ölben altatást? Mennyi idősen és hogy jelezte? Utána hogy aludt el? Akár nappal, akár este.

Figyelt kérdés
Persze aki így altatta, aki leteszi és alszik, nem azoknak írtam a kérdést. Köszi
2011. jan. 18. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés, épp ezen gondolkodtam a minap, hogy mióta nem alszik ölben ringatva.

Őszintén, pontosan nem tudom. De olyan 7 hónapos korától ölben aludt ugyan, de nem fekve, hanem a vállamra hajtotta a fejét. Ezt úgy "jelezte", hogy egyszerűen üvöltött fekve.

Aztán olyan 10 hónaposan áttért a napi 1 alvásra, akkor este már a nagyágyra tettem le, és úgy ringattam el, de napközben még ölbe, vállra hajtott fejjel aludt akkor is. 1 éves kora óta alszik nappal és este is a nagyágyban, ha elalszik, akkor beteszem a kiságyba és alszik reggelig. Néha még most is próbálom ölben elaltatni, mikor már túl álmos ahhoz, hogy egyedül elaludjon, de kifordul a kezemből és a nagyágyra kéredzkedik.

Most 16 hónapos nagylegény. :D

2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb.11 hós kora után. Addig a kezemben aludt el. Onnantól kezdve eltolta magát tőlem, ha altatni akartam, olyankor letettem, s 2 perc múlva magától elaludt. Csodálkoztam, hogy ilyen korán leszokott róla magától. :)
2011. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam.11,5 hónapos koráig cicin aludt el,utána ölben.14-15 hónapos lehetett,amikor észrevettem,hogy feszeng,feszíti magát az ölemben.Így betettem az ágyába,és láss csodát,elaludt egyedül.Azóta így van,az ölemben megissza a tejitalt,addig még az ölemben tartom és kicsit ringatom,míg elkezd feszengeni,beteszem az ágyba és elalszik egyedül.De volt már olyan,hogy integetett,hogy tegyem be és menjek.
2011. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk most lesz 1 éves és nappal sétálgatok még vele 2-szer is. Este próbáltam már magam mellett, de van, hogy nem megy neki és fél órát ezzel töltünk és a vége sétálgatás. Ma újra az ölemben aludt el, ez egy köztes megoldás a sétálás és a nagyágy között. A múltkor az ölemben nagyon fészkelődött, azért mentünk a nagyágyra, de mostanában volt, hogy ott sem ment az elalvás. Most variáljuk, de fél óra után már szoktam nagyon unni, hogy most mi lesz, közben a legújabb, hogy kiveszi a cumiját és eldobja és meg vegyem fel állandóan. Kicsit kiidegel estére így.
2011. jan. 18. 22:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Most én is próbáltam az ágyában is altatni, de nem ment. A végén ácsingózott, hogy vegyem ki.
2011. jan. 18. 22:33
 6/10 A kérdező kommentje:
De jó neked 2.!!!
2011. jan. 18. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Számomra is hihetetlen volt, mert egyik napról a másikra történt, hogy ilyen kis önálló lett pikkpakk. :)
2011. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekünk 2 cumink van elalváshoz. :D

Addig cserélgeti, míg el nem alszik...

2011. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem három hósan kezdett feszengeni, sírt a kezemben, de ha letettem, akkor is. Szegényem olyan fáradt volt, hogy hisztis lett. Feladtam, letettem, szegényem sírt vagy 10 percet,ha én ott ültem és simogattam, akkor 20at is.

Volt egy rémálom két hetünk. Most négy hós, ha látom rajta, hogy fáradt leteszem a kiságyba, nézegeti a plüsstigrist ásít és szundi.

2011. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy régen néha mellettem is aludt, de most már nem, még a szopira sem alszik el. Csak a kiságyban az alvóstigrissel.
2011. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!