Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor először magára mutatott és kimondta a nevét? Tehát jelezte, hogy tudja, hogy ő kicsoda.

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem babák ilyet nem csinálnak :)

majd, 2,5-3 éves korban

2011. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 éves a kisfiam, és babának nevezi magát :)

ha mondom neki, hogy "olyan szép vagy" azt mondja erre: "Nem, baba! " :))))

tudja hogy mi a neve, mert hallgat rá, de azt nem mondja

2011. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem emlékszem,hogy mikortól tudja,hogy mi a neve,de már elég régóta,most 21 hónapos.ha megkérdezem,hogy hogy hívják,úgy is mondja,ha azt,hogy mi a neve,akkor is.a fényképeken is ha látja magát vagy a tükörben,akkor is a saját nevét mondja,meg akkor is,ha megkérdezem,hogy ki kakált be:-)pár hónapja tudja
2011. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hónaposan mutat magára, és mondja a neve elejét :) Ha hallja a nevét, akkor is :)
2011. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

A kisfiam másfél éves, és már egy ideje mutogat magára, ha megkérdezzük, hol van Máté, vagy kié ez meg az...magára mutat, és közben mondja, hogy "é", azaz én.

Pár napja valaki megkérdezte tőle, hogy hívják, és magára mutatott, és mondta, hogy "Mápé". :-)) Olyan aranyos volt, és teljesen váratlanul ért, mert korábban nem kérdeztük így tőle, nem gyakoroltuk úgymond. És azóta is, ha megkérdezem én, vagy bárki, hogy hogy hívják, vagy a hasára bök, vagy a feje búbját ütögeti, és mondta, hogy Mápé. :-)

2011. jún. 3. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!