Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok ezt? Orosz baby...

Láttátok ezt? Orosz baby jóga. Megdöbbentő.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 14. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
Ez elmebeteg...nagyon durva....
2011. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem semmi. Én nem csinálnám az enyémmel, nem is engedném. De ez a baba nem sírt, tehát rossz nem lehetett neki. Lehet, hogy valóban artista-nevelést láttunk.
2011. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
JÓÓÓÓ ÉÉÉÉGGGG. Nem bírtam én sem végig nézni. Szörnyű volt. Remélem ez nem volt igaz csak valami trükk.
2011. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%
Most miért kell ezen kiakadni. Tegyetek fel egy videót a youtube-ra ahol porszívózzátok a gyerek orrát. 2 órán belül lesz rá 100 hozzászólás, hogy micsoda szörnyű gyerekkínzás, és őrület, meg kiszívja a gyerek agyát. És ennél a felvételnél még csak nem is úgy látszik mintha a baba nem szeretné. Kicsit nyitottabbnak kellene lenni.
2011. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nah, én ezt nem bírtam végig nézni. Jezusom.....
2011. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát én sokkot kaptam! Komolyan mondom. Szegény baba! Úristen szóhoz sem tudok jutni.
2011. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Tudjátok elsőre mi jutott eszembe? Mikor tyúkot vagy valamilyen szárnyast darabolok fel még akkor sem dobigálom, hajigálom így pedig az már egy döglött "állat".

És vannak akik ezt törvényesen űzik.

Ez nem baj, hogy egy ilyen pici babával ezt csinálják, de ha én a suliban tanárként megfogom egy lókötőnek a fülét, mert esetleg elküldött melegebbre, akkor számolhatok azzal is, hogy lecsuknak.

2011. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!