Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok ezt? Orosz baby...

Láttátok ezt? Orosz baby jóga. Megdöbbentő.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 14. 14:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ja és onnan tudom hogy szreti, hogy hangosan kacag közben.
2011. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%

Rossz nézni......Hát orosz.....

Mint a kis csimpánzok az állatkertben.

2011. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát én a jógát semmilyen szempontból nem kedvelem, de azt nem látni, hogy a baba ki lenne akadva amiatt, amit vele csinálnak, és a nő maga nagyon lazán csinálja, látszik, hogy van gyakorlata ebben.


Nyilván azok adják oda a babájukat, akik ezt jónak tartják. Én nem adnám, de nem gondolom, hogy kínlódna a baba közben.

2011. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
beteges!!
2011. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én az ilyen anyákkal nem is tudom mit csinálnék. Én végignéztem, iszonyatos. Komolyan, már én elszédültem. És ha mondjuk kicsúszik a kezéből az a baba és rá arra a sziklakertre vagy mi volt ott háttérben? De hogy az ilyentől a gyereket elvenném és kikorú veszélyeztetéséért lecsuknám, az a minimum!
2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Úristen ez Szörnyű!

Egész végig arra vártam mikor dobja ki szerencsétlen gyerek a taccsot a nőre. Megdobálgatnám, meg forgatgatnám azt a nőt. Kíváncsi lennék rá, hogy ő is élvezné-e.

2011. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

jézusom, ez rettenetes!


végig azon rettegtem, nem töri-e ki a baba nyakát vagy vállát :S tuti nem normális!!!!!!

2011. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem normális aki ezt csinálja egy gyerekkel!!!
2011. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Anyám...brutál volt, ahogy a kis karjait többször ide-oda csavargatta...meg amikor a háta mögé dobta szinte.. Hát nem tudom. A mi kultúránkban egy pici babát óvni kell, mert törékeny és sérülékeny, nem tudom elképzelni, hogy magyar ember ilyet ki tudna találni. Viszont az valóban látszott, hogy a nőnek komoly gyakorlata volt ebben (de inkább légtornász gyakorlatnak tűnt az egész, egyáltalán nem jógának)
2011. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!