Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hmm. Ez érdekes! Vagyis...

Hmm. Ez érdekes! Vagyis megdöbbentő! Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 15. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Még egy érv a szoptatás mellett.
2010. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megdöbbentő
2010. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem hogy kerülhetnek teljesen oda nem illő hozzávalók eggyes ételekbe? Mint pl most az aluminium a tápszerbe. Meg minden hétre jut valami ilyesmi elrettentő hír csak hogy parázzunk.
2010. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy manapság már semmi sem egészséges, mindenben találnak valamit...
2010. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Így van,még egy érv a szoptatás mellett.Mindenki tegye,aki csak tudja,minél több ideig!!!
2010. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Osztom a 14.18-as válaszoló véleményét.


Mindig van valami ott volt a BPA hogy igy a cumisüveg meg úgy .. elötte voltak a h1n1-es botrányok meg hogy oltassunk-e aztán nemrég itt irta valaki hogy a D vitamin csepegtetőjéből is kioldódik ez az ....


aki nem tud anyatejet adni az most rettegjen és érezze magát rosszul mert a mesterséges táplálás valóban csupa mesterséges anyagot jelent majd?


ez nem lenne szabad hogy igy menjen ugyanugy nem mint ahogy néhány szoptatást támogató termék visszaviszi az embert az ősközösségbe.


Szerintem mindenki törödjön bele abba ami megváltoztathatatlan és ne búslakodjon miatta. Egyébként meg kevesek vagyunk mi ahhoz hogy ilyeneken aggódjunk a baba igy is úgy is felnő. Akár hordozzák és igény szerint szoptatják akár cumisüvegből kapja a tápszert.


a szeretet a lényeg....

2010. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Na ez csak a tápszer ellenesek hülyesége.
2010. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hja,brit tudósok....pfff. Egyébként ha annyira veszélyes lenne,akkor még a márkanevét is közölték volna a tápszernek,nem? És azt visszahívják még a fogyasztóktól is....Na de mind1,én szoptatok és tápszert is adok,szóval nem szóltam!:-)
2010. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Szerintem ez is olyan mint:

Ne fozzunk olajjal mert rakosak leszunk, a gyerek ne egyen bolti zoldseget mert agyon van permetezve, babakajat se kapjon mert ki tudja mi van benne, neha csirket sem lehet fogyasztani mert madar infuluenza van vagy esetleg marha kerge kor, a disznozsirrol meg ne is beszeljunk mert eldugulnak az ereink a magas koleszterintol, ja, es cukrot meg sot nehogy a gyerek etelebe tegyunk mert tonkreteszi az egyik a vesejet a masik meg a fogai (vagy mit tudom en mit), az edesitoszer mergezo, arrol a sok aluminiumrol amit a kipuffogo gazakbol beszivunk meg ne is beszljunk ... Ha mindent komolyan vennenk akkor mar ehen halnank vagy elhetnenk rettegesbe, hogy mitol mikor betegszunk meg.

2010. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Büntetni kéne az összes hülye kismama magazint, meg honlapot, aki összegyűjti az ilyen híreket, hogy aztán riogasson, és lelkiismeretfurdalást keltsen a szülőkben!!!
2010. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!