Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hmm. Ez érdekes! Vagyis...

Hmm. Ez érdekes! Vagyis megdöbbentő! Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 15. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké szoptassunk, mert méreg van a tápszerben...

És aki nem tud?


Ne egyél ezt azt, inni se, ne moss ezzel azzal...

Minden napra egy botrány... Nem is értem minek foglalkozom vele, így is úgy is meghalunk, valamiben csak kell...

2010. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hurrá egy érv a szoptatás mellett. És aki tényleg nem tud szoptatni??

Én pl. babámat 1- 1és fél hónapig tudtam szoptatni. Akkor mit adjak neki? 2 és fél hónaposan??

Na erre válaszoljon valaki?

2010. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Köszi kedves első, és a többiek, mégis mi a fenét kellett volna adni a gyerekemnek, ha nem tudtam anyatejjel táplálni (tökmindegy, hogy miért, nem tudtam, és pont!) Olyan könnyen és bántóan be tud szólni az, aki tudott szoptatni, ráadásul sokáig...
2010. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát igen kedves utolsó, arra nem gondolnak mit adjunk nekik. Mert az anyatej se vmi egészséges ám.
2010. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

Kedves utolsó! Ezt kifejtenéd? Mire gondoltál? Ilyet én még nem hallottam!

Egyébként tényleg lassan ott tartunk, hogy semmit nem ehetünk, nem ihatunk, sőt már levegőt sem veszünk, de mindegy is, mert a stressz úgyis megöl minket.......

Azt gondolom, hogy ne okozzon lelkiismeret furdalást azoknak az anyukáknak ez, akik tápszerrel etetik a babájukat, mert az én anyukám volt úgy, hogy az egyetlen piacon lévő tápszerhez sem jutott hozzá, és pirított lisztet és feles tejet adott, és mégis itt vagyok egészségesen, allergia mentesen már 30 éve :D

2010. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont a brit tudósok találták ezt ki. Pont az egyik olyan országban, ahol a legkevesebb anya szoptat. Nem furcsa ez? Lehet talán épp ezért.
2010. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem akartam senkit megbántani. Aki nem tud szoptatni, az adjon tápszert, persze.

De! Én másfél éves koráig szoptattam a lányom, már mindenki hülyének nézett. Tehéntejet nem kaphat még, de napi fél liter tejtermék kell neki. Akkor mi legyen? Mindenki veszi inkább a babatejet. Na, én inkább szoptattam tovább.

Egyébként statisztikák szerint Magyarországon is a babák 60 %-a fél éves kora után már nem kap anyatejet. Aki az elején tud szoptatni miért választja el a babát ilyen hamar? Én inkább erre gondoltam, bocsi.

2010. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Jujj..nem gondoltam,hogy ekkora felháborodást váltok ki ezzel a kérdés kiírásával!

Az én véleményem is az,hogy sajna már a mai világban nem tudjuk az ilyen káros anyagoktól védeni gyermekünket bármennyire is szeretnénk!

Én hála az égnek tudom szoptatni babám de ha nemtudnám nekem sem maradna más mint a tápszer!

Jó babázást mindenkinek!

4 hós fiú anyukája

2010. szept. 17. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!