Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Figyelt kérdés
Http://bababoo.hu/termekek/sx_balmoral_navy/SilverCross_Balmoral-Navy. Html Azért nem venném meg ennyiért,de olyan szép
2011. jan. 14. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Szerintem olyan mint 4 keréken guruló tv :) Bele nem tenném a gyerekemet, azért haladjunk már a korral.
2011. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyám borogass! :) nagyon szörnyű, nekem egyáltalán nem tetszik, én nagyon sportos anyuka vagyok, ilyenben kizárt hogy tologatnám a kisfiamat. De hát ízlések és pofonok :)
2011. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon nem tetszik!!!!

Megnéztem kinagyítva a rózsaszín kivitelt... Valami borzadály!!!

Jól is néznék ki vele itt a budai hegyekben a hepe-hupás kátyus utakon! Szerintem az emberek a hasukat fognák a röhögéstől! De minimum bolondnak néznének...

2011. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legmodernebb külsőre, viszont milyen könnyű lehet tolni!
2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
úristen,ez ennyibe kerül?múltkor vásároltam az intersparban,és ilyenben tologattak ott egy elég pici babát.Amúgy szerintem nagyon szép,de én nem használnám.Az árából szinte autót lehet venni.
2011. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira gáz, bár a kerekei egy kicsit engem egy tolókocsira emlékeztetnek. Falura amúgy tuti nem venném meg, ez olyan tipikus plázában tologatom és mutogatom babakocsi.

Bár annyit nem ér szerintem, mint amennyi az ára, sőt...

2011. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!