Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ez lenne az első autóm. Eddig a családi kocsit vezettem legtöbbször (Fiat Stilo).

Ez az autó nagyon tetszik:

[link]


2010. máj. 28. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírod fizetni az adóját, és a biztosítását, hajrá.

Az alkatrészről nem beszélek, mert sokan le fognak hurrogni.

2010. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Réti bubuzér ***** válasza:
30%
Ilyen árfekvésben inkább Ford Fiesta-t, vagy Opel Corsa-t javasolnám.
2010. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Először is: kicsit nagy neked szerintem. Én 19 vagyok, és egy 1.4 8v Fabiat szoktam vezetni.


Ha csak városban akarsz futkározni, egy 106-ost keress 1.2 motorral. Városba elég, kicsi, parkolni jól lehet vele, kevesebbet fogyaszt, és a biztosítás is olcsóbb

2010. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Attól még, hogy friss jogsis ne kelljen már 1.2-vel szívnia :S


Egyébként 1.6 100 körüli LE az teljesen jó.

Ha tetszik vedd meg.

De arra készülj fel, hogy sok gond van a Bravókkal.

Vegyél németet vagy japánt inkább.

2010. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is német dízel a legjobb alternatíva mondjuk Corsa
2010. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Egyet értek a 15.36.ossal
2010. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Am 1 éve van jogsim.

Elhiszem hogy jobb az opel vagy a ford, de én úgy érzem beleszerettem a bravoba.

A stilo előtt bravank volt, de azzal sem volt sok gond.

2010. máj. 28. 18:09
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"fóliázott ablakok, sportlégszűrő, fiatalos lendület" persze...magyarán széthajtotta az előző tulaj:D

Nincs odaírva, de valószínűleg kereskedő árulja -> az órát valószínűleg szépen vissza is tekerték, lehet több van benne mint 200e.


Amugy tényleg nagyon szép autó KÍVŰLRŐL...de hogy mit rejt a "falak mögött" azt sajnos így nem látjuk, és tele van elektronikával, ráadásul olasz, ami nem túl jó párosítás, főleg öreg autóknál. + gyanusan olcsó nekem.

HA megveszed, szerintem gyorsan ki is fogsz belőle ábrándulni a sok probléma miatt, de ne legyen igazam.


Én mindenképpen japán márkákat javasolnék neked ha csak öreg autók jöhetnek szóba...

2010. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Japánt ne, sok velük a gond, a régivel pláne (főleg Toyota.) De a Honda egész jó, de közel nem német
2010. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha ez a típus tetszik nyugodtan maradj ennél! Viszont én a helyedben egy 1.2 vagy 1.4-es motorral venném mert kevesebbet fogyaszt és a biztosítása is olcsóbb! Gondolom nem azért akarsz 1.6-ost hogy száguldozz vele!?

az 1.2-esek 6-7 liter benzint fogyasztanak kb. 100 km-en!

2010. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!