Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Mit szóltok ehhez a kocsihoz?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ez lenne az első autóm. Eddig a családi kocsit vezettem legtöbbször (Fiat Stilo).

Ez az autó nagyon tetszik:

[link]


2010. máj. 28. 15:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

22:06!



Az 1.6 meg kb 1 literrel többet, de nem hal meg városon kívül.


Miért vesz a sok hülye 1.2-t? :S

2010. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Elsö autónak nem rossz, bár fiattal kapcsolatban nekem is vannak fenntartásaim. Volt fiat tiponk 3 évig, az elektronikája szeret vicceskedni, de kitartással elviselhetö. A fiatot szeretni kell.

Amúgy inkább egy corsát javasolnék Én is, sokkal igénytelenebb autó, vagy valami kis japánt.


21/F

2010. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ennyiért nem olyan rossz... A Km szerintem sem valós:) az pedig, hoy egy autó sötétítve van nem feltétlenül jelenti azt, hogy szét van hajtva... Az én autóm is körbe van fóliázva, xenon, 16-os alufelni... De az a kocsi úgy meg van vigyázva... de látszik is rajta...

Mondjuk ezen elég érdekes a fóliázás, meg a hátsó lámpa sem eredeti:) Szerintem apukád, vagy hozzáértő ismerősöd nézze meg közelebbról... sokat elárulnak olyanok hogy pl ha szerelt valamit azt gondosan szerlt-e e vagy midnent csak így ideoda... mert akkor a kocsival is úgy bánt...


Viszont nagyon jó pont, hogy ki van takarítva és "normális" képeket rak fel az autóról!!! Olyan kocsit biztos nem vennék ami úgy van hirdetve alapból, hogy tele van szeméttel, koszosan piszkosan... olyan kép van róla fent hogy a kocsi 1/10-e látsziks tb...

2010. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hmm...igen, a sportlégszűrő is arra utal hogy finoman bántak a kocsival és csak dísznek van benne, ugyan már :DDD


Az ár túl olcsó, biztos szívás lesz a vége, hidd el...


Amugy meg jó hogy normális képeket rak fel az illető, nyilván el akarja adni. A legtöbb hirdetés is hasonló képekkel fut, ez sztem nem említésre méltó. Na meg biztos úgy van vele, hogy legalább kívülről csillogjon a verda....pfff.

én nem várnék semmi jót ettől az autótól, azon túl hogy tetszetős.

2010. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szívesen vennék én fiatalabbat, de max 400.000-rem van rá. =(

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 29. 13:27
 16/23 anonim ***** válasza:

Fiatalos lendület? Sportlégszűrő? Matrica a motorháztetőn? Ha jót akarsz meg ne vedd! Ezt az autót egy tulajdonosa legalább állandóan tiltáson küldte, az óra állása sokkal inkább 270, mint 170, ráadásul az olasz autók megbízhatósága is ...

"Japánt ne, sok velük a gond, a régivel pláne (főleg Toyota.)"

Ugye ez csak vicc volt?

Ennyi pénzért én ezt ajánlanám inkább, még ha nem is bravo: [link]

2010. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jó ez a szöveg, hogy: sok a biztosítás rá,mert 1500 felett van stb… Abba esetleg nem is gondol bele az, aki ilyen buta kijelentést tesz, hogy a 18 éves kiccicának még nem is volt a nevén eddig autó? Akkor még az 1000ccm-es nek is sok lesz a biztosítása, mert bonusza még nulla és az igazi biztosítási kedvezmények 30év körül jönnek meg balesetmentes vezetést követően. Max az átírásnál jelentkezhet többlet költség egy 1400 vs. 1600ccm autó között, ami nem lehet több 3-4 ezer forintnál.
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Számold ki [link] oldalon..


Egy 2.7-es BMW biztosítása 0 bónusszal 3-4 ezer Forinttal olcsóbb a K&H-nál, mint egy 1.2 Lada

2010. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

bocs elírtam..

Na szóval 3-4 ezer ft-val DRÁGÁBB negyedévente

2010. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1.6 Ford Focusom van,de én nem mondanám azt hogy hülye az aki 1.2 vesz mint ahogy itt valaki írta.Friss jogsivak meg amúgy sem kell 1.6 autóval vagánykodni mert ha baj van még az 1.2 sem tudja megfogni nem hogy az 1.6
2010. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!