Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért metéltetitek körbe a...

Miért metéltetitek körbe a kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Vallási, vagy higiéniai okokból?

Egyre gyakoribb nálunk is, és filmek alapján más országokban azon döbbennek meg a nők, hogyha nincs körülmetélve. Milyen előnyei vannak egy ilyen beavatkozásnak?


2011. jan. 11. 11:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy szerencsétlen beteg pasi, már nekem is feltűnt! Megmutattam a hozzászólásait egy ismerősömnek, aki ilyenekkel foglalkozik: tipikus eset! Hogy mi volt előbb: a kérgesedett makkja vagy az elmebaj, azt nem tudom, de lehet, hogy a makk azért halt el, mert kiskorában a szülei nem figyeltek a szűkületére. A megszorult fityma nagyon veszélyes. Amikor a műtétet elvégezték, akkor már késő volt! Szánalmas egy figura.
2013. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem azok a szánalmasak, akik nem veszik észre, hogy fölöslegesen nem csinálunk olyan műtétet gyerekeknek, ami kockázattal jár, márpedig minden műtét vágással kezdődik és heggel végződik.

Nem csak én jártam rosszul ezzel a barbársággal, akárhogy reklámozzátok, látja mindenki, hogy hiteltelenek vagytok: nem vállaljátok arccal, személyesen a szövegeiteket, így nevetséges az egész, amit előadtok.

Egy nagy nulla. Ennyi.


Többeknek is kiszárad a makkja és többeknek ez probléma, nem csak nekem. Nem véletlen, hogy egyre kevesebben csinálják ezt, mert egyre több orvosnak kell vagy kellENE foglalkoznia az utána fölmerülő problémákkal, csak éppen ahogy rajtam sem, sokszor másokon se tudnak segíteni, mivel nem lehet, mert nem hagynak semmit a teljes körülmetélésnél, amit ti itt egyre idegesebben és aljasaban propagáltok....


De, mint mondtam és mint ahogy mindenki látja: hiteltelenek vagytok.

2013. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Nem kell a körülmetélést propagálni, mert normális, épeszű, gondolkodó ember tudja, hogy miért jó ez. Te is jobban tennéd, ha megbarátkoznál a gondolattal, és elfogadnád magadat. Amíg ez nem következik be, addig szánalmas vagy. Tényleg.
2013. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos nehezen tudom elfogadni azt gyerekként, ha csúfolnak, de ez már nem érint. Az viszont érint, hogy ki van száradva a makk, ami sokszor okoz gondot, érint az, hogy nehezen megyek el és feszül a bőrhíd, ami a makkomra van nőve.

Zavaró a megmaradt varrat-lyuk is, amiből több is van.


Ezekre nyilván legyintesz, én azt mondom, nem fogadom el a barbarizmust és az olyan emberek szövegelését, akik ilyen hiteltelenek, mint te....

2013. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!