Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért metéltetitek körbe a...

Miért metéltetitek körbe a kisfiatokat?

Figyelt kérdés

Vallási, vagy higiéniai okokból?

Egyre gyakoribb nálunk is, és filmek alapján más országokban azon döbbennek meg a nők, hogyha nincs körülmetélve. Milyen előnyei vannak egy ilyen beavatkozásnak?


2011. jan. 11. 11:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
hm... szóval megtélteném=metételném :)
2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Pusztán megelőző célzattal, meg mert szerintem fiusabb férfiasbb úgy.
2011. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%
én azt mondom, hogy azokra az indokokra ne is figyelj, akik azt mondják, hogy összekaszabolod, meg lecsonkolod a fiadat. Ezeket valószínűleg gyerekek írják, vagy olyanok, akik sosem voltak ilyen pasival. nekem sok ilyen haverom van (90-ez évek elején sok csecsemővel megcsinálták a fitymaszűkület legkisebb gyanújánál) és egyáltalán nem bánják, a barátnőik pedig imádják, lelkileg pedig kiegyensúlyozottabbak, és nincs egy hosszú nap után péniszszaguk. szerintem ez egy jó döntés, én meg fogom csináltatni a fiam lesz. ha meg megkérdezi, akkor elmagyarázom neki, hogy ez miért jó, nem pedig sokkot kapok, hogy úristen mit tettem, mert akkor a gyerek tényleg lesérül lelkileg. A szülői nevelésen múlik az egész, hogyan áll hozzá,ehhez a kérdéshez, tehát akiknek a szüleik paréjok, vagy csóró zsidózók, azoktól itt se számíts értelmes válaszokra.
2011. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
38%
Kedves utolsó, nekem csak hátrányom származott eddig életemben abból, hogy levágták a fitymámat, de okoskodj, amennyire csak jólesik, ha ehhez van kedved. Vagyunk még páran, akik rosszul jártunk, kíváncsi vagyok, mit mondanál, ha a szemünkbe is kellene nézni közben. Nagyon érdekelne, mennyire lennél magabiztos. Te kis okos, te.
2012. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
kedves utolsó, teljesen egyedül vagy, csak több profilt használsz, hogy mindenkit zaklass, mint ahogy engem is levelekkel, akik ezt az eljárást hasznos dolognak tartják. a baj az, hogy emiatt kiskorodban biztos csúfoltak, és sérelemként kihatással lett a nemi életedre, vagy csak egyszerűen kicsi a szerszám, és ezt is a metélésre fogod, hogy biztos attól van, no meg a kiszáradós sztorid is vicces, ami általában a stressztől, meg a drogfogyasztástól van, nem attól, hogy nincs ott az a kétcentis bőrdarab. fél óra alatt korrigálni tudnák egyébként a dolgot, de úgysem figyelsz az okosvéleményre csak fújod a magadét. az a baj, hogy annak idején a varrat túl szoros lett és úgy gyógyult be. emiatt vannak fizikai fájdalmaid, és csökkenhet a vérellátás is. menj el, újra körbevágják, és laza öltésekkel összevarrják. és hagyd békén azokat, akik ezt a módszert előnyösnek tartják. sokkal jobb lesz a gyerekeiknek, hogy nincs ott az a bőrdarab. egészségesebb. orvosi indokkal meg különösképpen elkerülhetetlen.
2012. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem is ő az EE, meg van még vagy öt fitymásfütyi-fan nickneve. Amúgy egy skizofrén egyén, akinek fixa-ideája hogy megment minden fitymát a metéléstől, csak azért merthogy az övé nem lett tökéletes. Időnként amikor kap egy kis eltávot az intézetből ahol kényszergyógykezelésen van, akkor az összes ezzel foglalkozó témát olvassa, ha valaki ír beléjük rajta kívül, akkor azt győzködi, ha meg ő írt bele utoljára, akkor "helyesel" vagy "válaszol" a saját korábbi hozzászólására ezzel - mintegy élőntartja/felhozza - a süllyedő ámde őt érdeklő témákat. És 2002 óta nem tudott magának egy fitymát nyújtani/vissza plasztikáztatni inkább itt oltja a népet az ő "élete nagy bánatával". Nem kicsit unalmas.
2012. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
na végre, nem csak én gondolom így :D
2012. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A körülmetélés hasznos eljárás, rengeteg minden megelőzhető vele! Magyarországon is terjed, és nem csak a gyereknek, hanem a majdani feleségének is jót teszel ezzel!
2012. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet, hogy a csonkolómániás arcok soha nem vállalják föl élőben a véleményüket? Érdekes, nem?
2013. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Na már megint itt van. Mondom, összes fórumot olvassa és felhozza a témában. Húzz már el kezeltetni magadat a kiszáradt leszáradt himbilimbiddel együtt.
2013. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!