Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek ringatva,...

Van valaki akinek ringatva, járkálva, ölben alszik el még a babája 8-9 hósan,1 évesen esetleg?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy 8 és fél hós babám még mindig így alszik, próbálkoztam már hogy melléfekszem,és egyéb módokon, de nem alszik el, csak sír és nyűglődik.

Nem látom, hogy lesz rá esély hogy ne így aludjon el :( ! Mit tehetnék, vagy magától változik ez majd?

Este viszont elalszik szépen úgy,,hogy melléfekszem. Ezt maga alakította így , korábban ugyanúgy ringatva aludt el este is.


2011. jan. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos a fiam, és csak ringatva alszik el!

Nálunk nem jön be a felvesz-letesz vagy csak megsimogat módszer sem. Éjjel ha felébred, és csak megsimogatom, akkor még nagyobb sírás jön, mert tudja, hogy ott vagyok, és sír, ha nem veszem ki...

Ha felvettem, megnyugszik, és megpróbálom lerakni addig amíg nem alszik, akkor még jobban sír, mint előtte...

Nem tudom mit tehetnék, már kezdem feladni, és abban reménykedem, hogy előbb-utóbb kinövi majd, és elalszik magától is.

2011. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 13 hós, és az ölemben alszik el. Ha épp a foga jön, akkor az is előfordul, hogy felállok és ringatom :(

Nekem ez nem kényelmetlen, úgyhogy nem próbálkozom semmiféle "síratós" módszerrel, ha úgy érzi, majd leszokik róla.

2011. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseriteni de az én kisfiam 16 hónapos koráig kézben aludt el! Utána pedig egyik napról a másikra leszokott róla mutatta hogy ő megy a kiságyba tegyem be és csak ott kellett vele lennem mig el nem aludt!

Mostmár 20 hónapos és délben mellé fekszek este pedig ott vagyok mellette mert még rácsos ágyban alszik éjjel!

Kitartás tudom,hogy milyen rossz nekem is nehéz volt de nem hagytam sirni egyszer sem!

2011. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hos ma a fiam,és a vállamra fektetve alszik el,kozben táncolni kell vele,hát én már nem is harcolok ez ellen,belefáradtam a sok probálkozásba,remélem azért elobb utobb kinovi.
2011. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiam 16 hónapos,de előfordul,hogy ringatni kell.mondjuk nálunk úgy működik,hogy délben és este is az ölemben iszik tejitalt,majd a térdemen kicsit ringatom,és ha elálmosodott,berakom a kiságyba,és ott elalszik.Semmi gond,ha 8,5 hónaposan így alszik el,legalábbis én nem vagyok a sírni hagyás híve.még nem hallottam olyan tiniről,aki az anyukája ölében ringatva alszik el,tehát le fog szokni róla
2011. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kilenc és fél hónapos és mindig így alszik el.Kézben ringatva, közben sétálnom táncikálnom kell vele.Majd leszakad a derekam, már nagyon unom, de semmi más nem vált be.
2011. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... nem túl bíztató! :)

Persze azért jó, hogy nem csak az én kicsim ilyen "kiskirály" :) !

2011. jan. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!