Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok ehhez a kocsihoz?

Mit szoltok ehhez a kocsihoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 7. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és elvileg ide nem is szállítanak ilyet (az elsőt). Amúgy nekem tetszik mindkettő, csak a kerekei tényleg nem ide valók, pedig én budapesti vagyok. El sem jutnék vele a plázáig, mert hússzor kitörne ez a pici kerék.
2011. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Te tudod, de én nagyobb kerekű, oldalt jobban bélelt kocsit választanék. Tudod, a járdák miatt akár nagyon megütheti magát a pici a vázban.

Szerintem ne az legyen a fő szempont, hogy trendi legyen, hanem, hogy minél biztonságosabb és kihasználhatóbb legyen!

2011. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik van! Pont a Mamas and Papas-ba vettem es ugyanez a csikos. :) Sajnos nem vagyok vele megelegedve mert szuk a felso resze. Ha felteszem ra a labzsakot (kulon vettem hozza, ilyen pihe-puhat:) es raadok egy overallt akkor sajnos alig fer el benne. Ossze van preselve az egesz gyerek pedig nem nagy baba (11 honapos es 9500g). Ezt leszamitva nincs a kocsival gond. En setaltam vele parkba, koves uton, varosba... A ferjem egyszer olajozta a kerekeket nyaron mert nyikorogtak de tenleg volt olyan, hogy napi 6!!! orat nyuztam parkokba. A napernyot hozza felejtsd el, nem eri meg, elfordul, leesik, kicsavarodik a tartobol. Ha szeretnel ilyen csikos pelenkazo taskat hozza akkor azt sem ajanlom mert nem eleg massziv es nem lehet bele jol pakolni. Ha barmi kerdesed van irj privit es szivesen valaszolok ra. Kepet is kuldok ha gondolod, hogy mennyire pici a kisfiamnak a felso resz. Tenleg lehetne szelesebb. Nyaron semmi gond de telen nagyon nem jo. Ezt leszamitva jo kocsi.
2011. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem akkor másfele keresgélek.Azért az fontos,hogy kényelmesen elférjen benne télen nyáron.Esetleg tudnátok ajánlani valami tuti jó kis kocsit,amivel elégedettek vagytok?Előre is köszi.
2011. jan. 8. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!