Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Babátok nem náhás, ti...

Ha Babátok nem náhás, ti szívjátok napi rendszerességgel, vagy ritkábban az orrát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam,csak akkor ha náthás,vagy ha fikuszos az orra és nem tudom kitakaritani neki.
2009. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta 2x szoktam porszívozni az orrát.

Reggel mikor már teljesen felébredt és fürcsi előtt vagy után, ez a hangulatáltól függ. Annyira megszokta, hogyha már kiporszivoztam neki mosolyog egy nagyot!!!

4 hós baba anyukája

2009. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk rettenetes ordítással jár a dolog, így hanyagolom, ha tiszta az orra. Csak ha náthás, akkor porszívóztam neki. Lehet hogy nem jó így, de nagyon nagy cirkuszt csinál és sajnálom a semmiért síratni!
2009. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem náthás, akkor nem kell. Az orrunk is önmagát tisztítja, ha rendszeresen porszívózzuk, akkor örökösen szívhatjuk, meg majd fújhatjuk. Felesleges. Az arcmosásnál a baba automatikusan fúj, bármilyen pici és a száraz cicakaki szépen fellazul és kilökődik magától. Napközben legalább egyszer biztosan megmosod a babád arcát, ha másnem fürdetésnél..az is elég, de ha reggel is megmosod neki, akkor is tisztul, magától, porszívózás és kínzás nélkül, mert az arcmosásos ceremóniát előbb utóbb minden baba szeretni fogja.
2009. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szoktam, csak ha náthás, viszont minden este fürcsi után megnézem van-e benne "valaki". És ha látok gyanúsat, akkor fültisztítóval szépen kiszedem, mert ha benne marad, nem kap rendesen levegőt és nem alszik éjszaka, felébreszti a fikuci.
2009. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!