Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időtök van napi szinten...

Mennyi időtök van napi szinten a barátokra?

Figyelt kérdés
Már kész vagyok tőlük,pedig szeretem őket.Különösen egy barátnőm az,aki napi egyszer vagy kétszer tuti felhív,hogy mikor megyek msnre.Mikor elmondom,hogy nem érek rá és nem tudom,mikor lesz időm leülni,megy a hátam mögött a kibeszélés,hogy nem igaz,hogy nem tudok napi 1-2 órát szakítani,mert én itthon vagyok,rosszul szervezem a napomat,nem így kell,úgy kell,stb.Kicsi a lakásunk,mindig van mit takarítani,pakolni.17 hónapos a babám,folyton ott van ahol én,mindent megcsinálok mellette,mert nem hagyhatom akkorra,mikor alszik.De mikor állok a tűzhely mellett,nyavalyog a gyerek,lejárt a mosógép,kiborult a liszt a földre és még a postás is csenget csörög a telefon,hogy menjek msnre,mert xy beszélt z-vel és új haja van.Most mondtam egy példát,de hogy lehet vkikkel megérteti,hogy tényleg nem érek rá?Mikor alszik a babám leülök enni,gyorsan olvasgatok itt egy kicsit és megyek is tovább.Du. hazaér a párom és együtt vagyunk.6kor vacsora,7kor alvás,aztán meg esik neki a vasalnivalónak,beszélgetünk kicsit és dőlök ágynak.Egyszerűen fáradt vagyok még ezek után ülni a gép előtt és pötyögni ugyanarra a témára ami megy már hónapok óta.Szoktunk összefutni,de ritkán,mert ő(k) 10 körül kelnek reggel (ha nem mennek dolgozni) és 11 mire találkát tudunk megbeszélni.Nekem akkor már alvás van,ebéd,stb.
2011. jan. 3. 12:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En kb. ketnaponta beszelgetek a nem babas baratnommel telefonon. Delben ebed utan amikor elaludt a kisfiam felhivom 30-40 percre. Felrakom a fulhalgatot (igy szabad a ket kezem). Pakolok, mosogepet, mosogatogepet inditok, van, hogy vasalok vagy kozben zoldseget pucolok, konyhat felmosok, furdot takaritok... es kozben beszelgetek. Baratnom mar megszokta, hogy neha folyik a viz, csorompolok beszed kozben. :)
2011. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!