Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan ünnepelünk ma? Annyira...

Sokan ünnepelünk ma? Annyira boldog vagyok!

Figyelt kérdés

Ma van a kislányom 1. születésnapja :) Nem gondoltam volna, hogy ennyire meghat a dolog, örülök, boldog vagyok, nosztalgiázok, hogyan is történt minden 1 évvel ezelőtt :) Néha pityergek örömömben, és hálás vagyok hogy ilyen gyönyörű "ajándékot" kaptunk a férjemmel, egy édes kislányt :)


Mindenkinek minden jót, akár ünepel, akár nem :D


2011. jan. 3. 11:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én is sok boldogságot kívánok a nemrég, a most és a hamarosan ünneplőknek!


Igazából nem is gondoltam, hogy ennyire fontos lesz ez a nap. A születésnapokkal már úgy vagyok, hogy.....sehogy, főleg a sajátommal.....viszont a mai nap, teljesen különleges, olyan ünnepi hangulata van minden percének :)

Na, de nem ömlengek tovább, csak mivel kettesben vagyunk egész nap, muszáj "kiadnom" magamból ezt az örömöt, másokkal megosztanom. :)

2011. jan. 3. 14:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Én mosolyogva olvasom az "ömlengésed" :) Jó néha boldog sorokat is olvasni, nem mindig a fogzós-nemalvós témákat :) Már írtam egyszer, és most mégegyszer: Nagyon boldog szülinapot! És írd csak, amit érzel, boldogabb lesz tőle minden anyuka, aki idetéved, hidd el :)
2011. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam is ma ünnepli az első szülinapját. És totál olyan érzések kavarognak bennem mint benned. :-) Egész nap figyeltem az orát és mindig mondtam neki mi volt 1 évvel ezelött ilyenkor. És elgondolkoztam hogy az elején lévő nehézségek most már milyen törpék a sok-sok boldogság és öröm mellett ami ő ad nekünk. Ez olyan gyönyörű érzés. Amig nem lettem anya nem is tudtam milyen jó dolog is ez. Gratulálok nektek az első szülinaphoz. Boldog szülinapot a picurnak.
2011. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan jó volt olvasni, hogy boldog vagy!

Bearanyozza a napomat.

Nagyon Sok Boldogságot a picidnek (és minden szülinaposnak)!!!

Remélem én is kiírhatom majd augusztusban…

2011. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok, boldog születésnapot pici lánykádnak:))

Már mi is nagyon várjuk az első szülinapot, addig már csak 92 nap van hátra:))

2011. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!