Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan mennyit evett a...

6 hónaposan mennyit evett a babátok? Mit lehetne adni ami eltelíti jobban? Gabonapépet ti javasolnátok? Hol lehet kapni ilyet? E mellet kell külön itatni?

Figyelt kérdés
Kislányom 8.7 kg,félig tápos, 10 napja kap almát, ma már kb 100-150 ml evett,szinte szívesebben fogadta mint a tejet és éjszaka is sokat kel enni ezért szeretnék valami laktatóbbat is adni neki.
2011. jan. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én sima zabpelyhet vettem a fiamnak anno bioboltban, fél kilós kiszerelésben, megfőztem egy evőkanálnyit és mikor kihűlt, a turmixgépben hozzáadtam a gyümölcshöz. Imádta a tejpépet is, de azt mivel cukros, csak hetente 1-2x adtam.

6 hónaposan egy evésre kb. egy bébiételes üvegnyit evett a fiam.

2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon szerette ilyen idős korában a tejpépeket. Nagyon sok féle van, nekünk a milupások jöttek be. Este mindig azt evett a tápszer előtt s sokkal tovább aludt tőle.Dm-ben, rossmannban s a hiperekben is tudsz venni.
2011. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőt kipróbálom. Az éjszakai tápszer cukortartalmától felpörgött, a tejpép is annyira cukros? Ezt is be kell vezetni? A sinlac is olyan mint a tejpép?
2011. jan. 2. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én a helyedben Sinlacot adnék.Én azt adom este,szopi után.Ez pép!Nincs benne sem tej,cukor,de édes!Nagyon jó íze van!Rizsliszt és szentjánoskenyérliszt keveréke.Én hígra csinálom és cumisüvegből adom.De lehet kanalazni is ,csak az én lányomnak este már nincs türelme ilyesmire.
2011. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és nem kell bevezetni,csak úgy adni!Allergiametes!!!!!!
2011. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lassan kipróbálom mindet!
2011. jan. 3. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!