Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell szégyenkezni és...

Miért kell szégyenkezni és magyarázkodni, ha a szülőkkel alszik a baba?

Figyelt kérdés
Természetesen nem 12 éves gyerekre gondolok. Az állatok is a kicsinyükkel alszanak, a gyereknek miért kell külön ágy és ráadásul miért szégyen ez??
2011. jan. 2. 13:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15,08-as amit te írsz az nem feltétlen az anyai ösztön,mert azzal,hogy mindig magad mellett tudod a gyereked és minden pered vele töltöd nem biztos,hogy jot teszel,és egyáltalán nem biztos,hogy ilyen a jó anya jelzője.butaságokat írsz és meggondolatlanul ítélsz el sok talán nálad sokkal jobb anyukát.
2011. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tegnapi 15:08 és a kérdező is iskolapéldái azon embereknek, akiktől herótom van, és próbálok kerülni, amennyire lehet. Fel vagytok háborodva, hogy furcsán néznek rátok azért, amit csináltok, de emellett egyértelműen elítélitek azt, aki máshogy csinálja, mint Ti. Mindenkinek lehet véleménye természetesen, de a vélemény nem egyenlő azzal, hogy nyíltan és sértően kritizálsz konkrét embereket, csak mert valamit máshogy csinálnak, mint Te/Ti. Hihetetlen, hogy azt bíráljátok, amik/akik pont Ti vagytok. Szerintetek nem szánalmas?
2011. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ma 10:48 Sajnálom, hogy így gondolod.
2011. jan. 5. 11:28
 24/24 anonim ***** válasza:
15.08 érzelgős baromság,amit leírtál.hogy nincs szíve annak aki külön teszi,meg anyai ösztön meg ilyen hülyeségek,meg saját kényelem.te vagy az iskolapéldája az ősanyáknak.Én már válaszoltam korábban,hogy nem ítélem el,aki együtt alszik,mindenki szíve joga.de akkor a másik oldal se legyen elítélve.attól,hogy nem nézem éjjel nappal az alvó gyerekem,attól még szeretem,gondoskodok róla.és igenis fontos az anya kipihentsége,és ez nem önzőség.mi jobb,egy zombi,aki nem tud aludni,ha mellette van a gyereke,vagy egy elégedett,kipihent anya,aki napközben 100 százalékig tud a gyermekével foglalkozni,mert éjszaka kipiheni magát?Én nem tudnék úgy aludni,hogy mellettem van,és ő sem.azt szokta meg,hogy külön van,és ha szól egy pillanat alatt ott vagyok.és nem vagyok rosszabb anya,mint te.
2011. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!