Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg a szilveszteri...

Hogy oldjam meg a szilveszteri zajt?

Figyelt kérdés
Nem tudok csöndet varázsolni 7 hónapos kisfiamnak. Mi a megoldás?
2010. dec. 29. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Szokás itt a frusztrált anyukáknak az ideget másokon bunkó beszólásokkal kiélni.Csak azt nem tudom minek válaszol, ha semmi értelmeset nem ír.Mi is panelban lakunk és a tavalyi szilveszter amikor még terhes voltam iszonyat volt szó szerint villanások, petárdák ezrével másodpercenként.Ebbeb én nem tudtam aludni nemhogy majd most a gyerek.Én költözködöm holnap délután anyumhoz, ott normálisabb emberek laknak,nem értem mi jó van a félpercenkémnt rakétázásban.A zajtól nem lesz semmi baja persze de én jobb szeretem ha alszik nem ordít éjjel..Gondolom a kérdező is.
2010. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%
Egy biztos a szilveszteri zajt nem tudod megoldani. Nem fog a környezeted egy gyerek miatt csöndben lenni. Talán nem kell fel.
2010. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egy baba van egy lakótelepen.. igen persze nem kell csöndben maradni másoknak az oké, nem is kérte senki.De nem is kéne percenként 1500 rakétát fellőni meg 20 petárdát meggyújtani fejenként mint a nem normálisak.Azt nem tudom miért sír mindenki, hogy nincs pénz, csak van ha futja 31.-én rakétára.
2010. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is izgultam,még egy nagyobb nyári viharnál is hogy majd megijed meg sír.Ehhez képest álltunk az éjszaka közepén a viharban a szobája ajtajában,és sírva röhögtünk magunkon hogy milyen hülyék vagyunk,mert a fiúnk édesdeden aludt,és minden tüzijáték,szilveszter,égdörgés alkalmával azóta is.Mondjuk én direkt úgy csináltam hogy ha aludt attól nem állt meg az élet,tehát nem kell a teljes csend az alvásnál.Mindezt csak azért írom hogy mi szülők jobban izgulunk ezen,közben meg a gyerekeket annyira nem is zavarja mint mi gondoljuk.:) (Biztos van kivétel is)Mindenkinek BUÉK !Egy két és fél éves és egy 7hetes kisfiúk anyukája
2010. dec. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem teljesen értem miért kellett az egyik anyukát lepontozni, aki megmondta a frankót? Fáj az igazság? Igenis sok a kötekedős, frusztrált, hormonzavaros ........
2010. dec. 30. 16:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Na túl élted a szilvesztert?
2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves kérdésed, igen.
2011. jan. 2. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!