Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg a szilveszteri...

Hogy oldjam meg a szilveszteri zajt?

Figyelt kérdés
Nem tudok csöndet varázsolni 7 hónapos kisfiamnak. Mi a megoldás?
2010. dec. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
egy éjszakát majdcsak kibírtok valahogy... vagy költözzetek el arra az estére.
2010. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem segítettél sokat. ;)
2010. dec. 29. 22:44
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

De nagy tragédia...

Nem fog belehalni. Ez csak egy este.

2010. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Mi alapvetően csendes helyen lakunk (tégla házak és családi házak között) mégis olyan eszement zaj van itt is szilveszterkor, mint a panelben :(


Viszont ez lesz a lányom 3. szilvesztere. Az elsőnél még csak egy hónapos volt, végigaludta. :) A tavalyin már egy éves volt, éjfélig velünk mulatozott (a barátnőmék voltak itt), és pont éjfélkor, mikor elkezdődött a peterdázás, a lányom a vállamon bealudt, és reggel 9-ig aludt.. :) Ébredés nélkül pedig őrület mi volt itt...


Szerintem idén is fent lesz ameddig bír (sajna ő elég későn fekvő típus), aztán ha álmos lesz, sztem nem fogja zavarni semmilyen zaj.

2010. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi általában elmegyünk Anyukámékhoz a két gyerekkel Szilveszterkor, ők nyugis helyen laknak. De volt, hogy itthon voltunk, akkor még csak 1 csibe volt, őt viszont nem zavarta annyira a zaj, mint engem. Pedig ez a lakótelep elég zajos, petárda és tüzijáték-hegyek.. Szerintem ha nem tudtok máshova menni, akkor sem lesz baj. A legjobb tényleg, ha el tudtok valahova menni arra az éjszakára.
2010. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem nagy tragédia, és bizonyára túl is fogja élni, de náthás, és a foga is jön, nem örülnék ha végig kéne kínlódia egy éjszakát sem.
2010. dec. 29. 22:53
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Első vagyok, bocsánat, de mégis mit vártál? Mi sem tudunk neked csöndet varázsolni. Az meg biztosan eszedbe jutott, hogy menjetek el valahová. Ezen felül mégis mit vártál? De most komolyan??? Hülye kérdésre hülyén lehet csak válaszolni.
2010. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Passz. Füldugó vagy valami nem is tudom mi. Gőzöm sincs mit lehet egy ekkora babával csinálni.
2010. dec. 29. 23:02
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Én is nagyon izgultam anno, mi lakótelepen lakunk és kb olyan hagzavar van mindig mint egy háborús övezetben :s

Az első szilveszterkor még csak 3,5 hós volt, hasfájós, és csak a görcs miatt ébredt pont ugyanúgy, mint ahogy szokott egyébként is, a durrogás egyáltalán nem zavarta.

Másodjára már megébredt 5-6x, de nem a legnagyobb kakofóniára, hanem amikor éppen kicsit éberebb alvási periódusban járt és pont adódott egy nagy durranás... nehezen visszaalvós tipus és hát nehéz is volt azaz éjjelünk emiatt, másnap végig nyűgösködött a kialvatlanságtól.

Idén már kettőhöz kell majd ugrálni visszaaltatni, a nagyobb 27 hós és éppen abban a szakaszban van amikor mindentől fél, a kicsi 10 hós és fogzással küszködik :S

Izgalmasak az éjjeleink amúgy is, a szilveszter meg tutira necces lesz, és nem csak az az 1 éjjel, mert errefelé sajnos előtte és utána pár nappal is szoktak durrogni :(

Dehát majdcsak vége lesz ennek is, bár már zombi vagyok én is, és őket is sajnálom a kellemetlenség miatt.

2010. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
ja,mondjuk egy fülvédős sapkát ha adsz rá akkor talán nem ébred fel.Én is keresztül mentem ezen,lélegzet visszafojtva álltam az ajtónál,hogy mikor ébred fel a petárdázásra,hisz előtte a légyre felkelt,nos nem ébredt fel rá.Annyit megtehetsz délután hogy kicsit jobban lefárasztod,többet játszol vele,kicsit később viszed fürödni,aludni,hátha úgy kellőképp fáradt lesz ahhoz hogy aludjon egész éjjel.Ha pedig épp egy diszkó tetején laktok akkor próbálj egy éjszakát valahol eltölteni máshol,anyuka,barátnő,rokon.
2010. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!