Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg az evést, ti...

Hogy oldjam meg az evést, ti hogy csináljátok? 7 hós kisfiam mivel többet mozog, szerintem többet is kíván.

Figyelt kérdés

eddig így evett, mert fél 8 kor kelt.

1. Reggeli táp 8 körül

2. ebéd fél 12 körül, ez főzelék

3. uzsi gyümölcs fél 4 körül

4. vacsora tejpép fél 7 körül

5. lefekvés előtt tápszer 9 körül

Mostanában 6- fél 7 között kel így a reggeli már 7 kor megvan. ezzel nem bírná ki 12 íg.vezessem be a tízórait? és 12 kor ehetne ebédet és a többi maradjon? vagy legyen előbb az ebéd? és kb minen egy órával előbb lenne, kivéve a vacsit.?Ötletek?????


2011. júl. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6és fél hónapos a lányom.

1:8ó Táp

2:11ó Valamit kutyulkok

3:14ó Táp

4:17ó Tejpép

5:20ó Táp


Nálunk ez a sorrend, mert én még csak 1 étkezést váltottam ki, ha a tejpépet nem vesszük figyelembe.Én csak a kaja közti szünet időt tartom be, így ha mondjuk 7kor kel, akkor 1 órával előbb fekszik este.Eddig ez be vált..

2011. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz az én lányom 18 hónapos de még neki is kell reggeli és ebéd között valami tízórai. Ha jól reggelizik akkor ez lehet hogy csak gyümölcs, de ha reggelire keveset eszik akkor valami péksüteményt(inkább sósat) szoktam neki adni. Bár Ő eléggé rossz evő, van hogy egész nap csak pár falatokat eszik.
2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, vezess be tízórait, gyümölcsöt keksszel, zabpehellyel(aldiban lehet jót kapni, kis meleg vízben megduzzad, hozzákevered a gyümölcshöz)

A többi mehet ugyan úgy, maradhat az ebéd is, de meglátod.Az is lehet, hogy 7kor reggeli, 10kor tízórai, és így csak 12:30kor, 13:00kor fog ebédelni, ez nem baj.

Max az esti uzsi-vacsi-tápszer között nem fog eltelni 3-3-3- óra, hanem kevesebb, de ez nem baj, csak jobban alszik, mert tele van a pocija:)

fiam 10 hónapos lesz, van hogy fél8-8 kor reggelizünk, de így is kap 10körül tízórait, aztán 1-2 körül ebédet, 5körül uzsi, 7kor vacsi, aztán fürdés után még szopizik, így alszik el.De van, hogy tolódik picit a nap, nem mindig egyforma:)

2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik amiért nem volt 10 órai, mert mivel fél 8 körül kelt, pont 10 körül dölt ki, és volt hogy fél 12 ig aludt, de mostmár ez a délelőtti alvás általában csak fél óra.
2011. júl. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!