Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Espiro Vector 4 Air...

Akinek Espiro Vector 4 Air babakocsija van: meddig hasznaltatok a mozes reszt? Mi a kocsirol altalaban a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy hany honapos korig volt babatok a mozes reszben? Akkor kb mekkora volt, es mert csereletek le a sport reszre? Vki esetleg megtudna mondani, hogy kaphato e hozza testverfellepo? Mi az ami tetszik benne, ill. mi az ami nem? Ha tehetnetek lecserelnetek masra?
2010. dec. 20. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk "light" van

kb 5-6 hónapos koráig használtuk a mózest, utána a sport rész jött, mert hordozót nem vettünk hozzá

nem szeretem a kocsiban, hogy nem fordítható át a tolókar és hogy nagyon kicsi a csomagtartója

+ a sport rész csak egyben dönthető, tehát abban ülve nem tud elfeküdni a baba, mert akkor a lábai az égnek állnak

2010. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi már akkor vettük , amikor a kislányom 9 hónapos volt, így a mózest elraktuk( jó lesz majd a kistesónak), de a sport részét én szeretem, ha aludni akar a kislányom akkor tud benne, kicsit megdöntöm a támláját és alszik is.

Ami nagyon nem jó, az h nagyon rossz helyen van a bevásárlókosár és szinte semmi nem fér így bele.

Nem cserélném le másikra, mert egyébként nagyon jó kocsi,könnyen lehet tolni, könnyen irányítható, nehéz terepen is könnyen elmegy, és nagyon könnyű.

2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi mindennel együtt vattük....összessegeben annyit tudnek irni, hogy egy rakas sz@r!A mozest meg hasznalom 4 honapos a fiam, de alig fer bele overallal.Abevasarloresze nemhogy kicsi gyakorlatilag nincs is.Szeptembertöl hasznalom a kerekei kopottak....nem javaslom senkinek.Küllempe nekem tetszett(ocean), könnyü,de semmi egyeb nem szol mellette.Meretei ia reletiv kicsi, bar a seatom(altea, nem epp kicsi) csomija tele van vele.Szerintem tegyel hozza egy kis penzt azert minöseget kapsz...
2011. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!