Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a baby luf...

Bogyo110 kérdése:

Mi a véleményetek a baby luf balzsamról? Használtátok már?

Figyelt kérdés
4 hónaposakm leszünk és szinte születése óta vissza vissza térő náthaánk van(igaz általába csak reggel szörcsög meg ha sir )sterimárt használunk majd porszivó orszivó és nasivin orcsepp napi 3-szor !Szinte semmi se jön ki az orrábol de még is szörcsög !akkor most ez nátha vagy mi?
2011. máj. 18. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyerekorvosotok mit mond? Nem lehet, hogy a tejet bukja vissza? Valahol olvastam, hogy az orrában lévő porc még nem elég kemény-életkori sajátosság-és attól ad furcsa hangot amint levegőt vesz.


Visszatérve: mi használtuk és szeretjük a balzsamot.

2011. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát soha nem bukott az orvos szerint lehet nyál a garatban is de nem tudja miért van visszatérő szörcsögésünk tulajdonképpen aludni tud tőle mert az orán vessz levegőt csak gondoltam hátha van valami amivel ki lehet kezelni!
2011. máj. 18. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az szörcsögésre nem jó,köhögésre való.csak egy hétig lehet folyamatosan használni,reggel és este kell vékonyan bekenni a hátát.úgyhogy nektek ez nem jó szerintem.nasivin is csak egy hétig adható.doki mit mond?
2011. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!