Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már fürdőkarikát?...

Használtatok már fürdőkarikát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem felesleges.
2011. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos volt a kislányom amikor elkezdtük használni, most 1 éves és még abban fürdik.

Mi nagyon szeretjük, szerintem nagyon praktikus és ő is szereti, jókat játszik benne. Van egy 3,5 éves tesója és azóta együtt fürdenek. Nekem egyszerűbb és gyorsabb, nekik meg jó móka a pancsolás. Én csak ajánlani tudom!

2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Csak ajánlani tudom!
2011. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az micsoda?
2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha már tud ülni a baba, ebbe beteszed, nem kell tartani, nem kell félni hogy eldől, szabadabban tud pancsizni.

2011. jún. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó, köszi a linket!
2011. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi tegnap vettünk egyet a Corában és a kisfiam nagyon imádja. Én is sokkal nyugodtabb vagyok, hogy biztos hogy nem dől el...:) Happy fürdés! :) :)
2011. jún. 25. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!