Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtátok a...

Mikortól használtátok a fürdőkarikát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem is volt:-)
2011. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aikor már stabilan tudott önállóan ülni!Ez kb 8 hónapos korában volt!Apával nagyokat pancsiztak így a kádban!
2011. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt egyik gyereknél sem.Mikor a lányom is fiam is ültek vígan lubickoltak a kádban.Amíg feküdtek törülközö volt alattuk.....A mai napig nagyokat pancsolnak. :)
2011. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csill79 ***** válasza:
27%
Én ezt komolyan nem értem,olyan minek válaszol akinek nem volt.A kérdés nem arra vonatkozott,hogy használtál-e?Hanem,hogy mikortól!?Na mindegy.
2011. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy a kedves utolsónak is jó legyen a válaszom: semmikortól nem használtunk.
2011. jún. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem használtam "semmikortól" sem. Nem is tudtam, hogy van ilyen...

Az mire jó?

2011. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Én a tesz-veszen vettem kemény 1 ft-ért,azthiszem plusz 400 ft volt a posta!Mi nagyon szeretjük mert akril kádunk van amibe egy pillanat alatt elcsúszhat még ülve is!Persze vagy én vagy Apa mindíg vele lubickoltunk tehát nem egyedül ült a kádban de akár 2 másodperc alatt meg lehet a baj,borul,ilyedtében beszippantja a vízet és kész!

Megpróbálok keresni linket!


ja és azt tényleg én sem értem,hogy olyan minek ír aki nem is tudja mi ez,mi fán terem!csak azért,hogy lehessen kötekedni más anyukákkal???pedig higgyétek el nem vagyok paraanyu,meg nem veszek meg minden sz@rt a gyerekemnek de én ezt praktikusnak vélem!Ezért nem kell megszólni a másikat!

2011. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen a mienk csak mondom én 1 ft-ért vettem!!!

[link]

2011. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!