Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 honapos a fiam. Aggodjak...

5,5 honapos a fiam. Aggodjak hogy még nem forog?

Figyelt kérdés
elég akaratos, egy percet sincs el egyedül ,sokat van ölben, hasrol hátra párszor már fordult, emelgeti a vállait, a lábait, ha kezét fogom, felhuzza magát. aggodjak hogy még csak itt tartunk?
2010. dec. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mar legalabb egyszer atfordult, akkor tudja csinalni csak nem akarja.

Regisztralj a kismamablog.hu-ra szakerto segit mindenfele kerdesben, nagyon hasznos!

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, de legyen sokat a földön, persze plédet tegyél a padlóra. Ott könnyebben megy a mozgás mert kemény. Segíts neki a forgásban és hamar belejön. Sokat legyen hason és keveset ölben, hordozóban. Az én fiam is későn 6,5 hónaposan kezdte a forgást és sajnos most is kicsit lusta, de noszogatom egy kicsit.
2010. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia Kerdezo! Mi most vagyunk detto ebben a helyzetben mint ti decemberben. Fiam 5 ho 1 hetes, sokat van kezben, este haton alszik, hason nem szeret.

Oldalra gordul, hasrol hatra atbillenti magat menekuleskent, kicsavarja magat hatra, de a labait lefesziti, hogy nehoyg hasra gorduljon..

Nalatok hogyan alakult a mozgas? Elvitted a kicsit szakemberhez..?

Orulnek a valaszodnak!

2011. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia nekem 13-n lesz a fiam 6 honapos. hasra nem fordul, de oldalra igen ha valami nagyon érdekli, de leginkább hátra hajlik, megfesziti magát, állitolag ez hjo, igy erösiti a hátát.. hasrol hátra nem fordul, támaszkodik a kezein egy darabig aztán leereszti az arcát és sir.. ha átforditom akkor is, fel kell venni, néha be teszem a járokába az kicsit keményebb mint az ágy, de ott is csak oldalra fordul, nem voltunk szakembernél, nem is megyünk, most m,ár csak történik valkami.
2011. jan. 8. 16:52
 5/7 anonim válasza:

Koszi a valaszt! Amugy mintha csak az en babamat irtad volna le: megfesziti a hatat hatra, oldalra fordul, ha hasra rakom neha atfordul, amugy meg ketsegbeesetten sir, mert utalja, es en is fel szoktam ilyenkor venni, vigazstalni..

Nekem is mindent mondtak mar a "fuuu, hat menjetek szakemberhez"-tol a "dehat nem szabad siettetni"-ig. En ez utobbi partjan vagyok, latom h van valamifele valtozas, meg erzem rajta h eros... es tenyleg azokat a mozdulatokat csinalja szivesen es gyakran (hatrahajas-oldalra kicsavarodassal), amikre magatol jott ra... Kis nogatas es sok turelem. Remelem bevalik...

2011. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia én sem aggodom, nem minden baba egyforma.. csak az idegesit hogy állandoan nyaühög meg sir, akaratos, semmit nem tudoik töle csinálni, aludni nem akar nappal, fáradt és morcos, cipelem az se jo, ha lete4szem az se, én meg sokszor pisilni is ugy jutok el hogy ordit.. a többiröl ne is beszéljünk.. már ugy elegem van.. de a mozgással majd fejlödik, de mi lesz a hisztivel? nem tudom.. tanácstalan vagyok, már hagytam sirni akkor se hagyja abba, ha vigasztalom az se jo, játszani néha pár percig, de legtöbbször semmi nem jo..
2011. jan. 10. 17:18
 7/7 anonim válasza:
Szia! Kepzeld, oltason voltunk a gyerekorvosnal, aki a hasrafordulos kerdesemre megmutatta a pledes technikat pelenkaval (gyerek hanyatt fekudt a pelenkan, doki a pelenka ket csucsket felemelve lassan athengergette a gyereket a hatarol a hasara). Eredmeny: gyerek ott helyben ugyesen kimozgatta a hasra fordulas soran mellkasa ala szorult kezet, majd otthon ket nap mulva egyedul is hasra hengeredett.. Ugy latszik erdemes hasznalni ezt a pledes athengergetest!
2011. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!