Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 14 hónapos kislányomnak...

A 14 hónapos kislányomnak nagyon visszaesett az étvágya. Kell aggódjak? Menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés

Első gyerek,így nem tudom mi a teendő.Vagy 1.5-2 hete.Kevesebbet eszik mint szokott(de eddig az átlaghoz képest túl nagy volt,mondjuk akkor volt akkora az étvágy mint más kibabánál)de most vagy 1 hete még annyit se.Lehet hogy a kis fogak miatt van,hogy bújnak előfele?(abból gondolom hogy nem akar rágni csak inkább pépeset,cumisüvegből)Vagy más van a dologban?

Kérlek segítsetek mert már kezdek aggódni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyeneken nem szoktam aggódni. Lányomanak mindig is voltak evős és nem evős korszakai.

Az biztos, hogy a gyerek eszik annyit, amennyi neki kell, éhenhalni nem fog!

Ne tukmáld, ne erőltesd, mert azzal csak megutáltatod az evést.

Ha evésidő van , kínáld meg, egyen amennyi kell, majd következő evésnél megint kínáld meg. Ennyi.

nem kell túlparázni, -persze amíg más okod nincs rá.

Ha jön foga, természtes, hogy nem eszik...

2010. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugtattál,köszönöm.Amúgy így csináljuk,Kajaidőbe,meg azért közte is mindig 1-2 falat,mert egyszerre csak ennyit eszik.
2010. nov. 5. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokta piszkálni a fülét, amikor játszik (dörzsöli, mintha viszketne)??

Ha igen, akkor biztos a fogai bújnak.

2010. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szokta,de a fogacskái biztos jönnek,mert már kint vannak,csak még nem bújtak ki teljesen,félig kint félig bent vannak még.
2010. nov. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!