Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem haragszotok meg?

Ugye nem haragszotok meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok pánikot kelteni és én sem pánikolok!!Egyszerűen csak szeretném,ha valaki elmagyarázná,hogy most akkor miről is van szó.Pánikkeltés az egész már megint vagy tényleg baj van?Néhányan még a reggeli órákban írtátok,hogy baj van a habtapival...A 10 hónapos kisfiamnak a nővéremék ilyet vesznek karácsonyra,és gondolom nem csak mi tervezzük...Magyar nyelvű találatot nem ad ki a Google,valamelyikőtök linkelt angolul,de nem találom és talán le sem tudnám fordítani.Szóval ti mit tudtok??
2010. dec. 14. 14:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszoló!Hadd kérdezzem meg,mikor hallottad ezt?

Egyébként köszi mindenkinek,aki VÁLASZOLT!Aki meg csak az idejét múlatta itt...annak is köszi!☺

2010. dec. 16. 12:43
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy is egy felesleges dolognak tartom. Kezdő anyukaként itt rengeteg anyuka ajánlotta, hogy ilyen meg olyan praktikus, stb...meg is vettem 2 csomaggal. Kibontottuk, írtó büdös volt, a gyerek egyből a szájába vette. Összepakoltam, és tudom, én voltam a hülye, hogy ezen a fórumon hallgattam az asszonyokra, de ma már tudom, hogy egy rakás felesleges xxx. Apropó, tudja valaki hogyan törölhetem magam innen?
2010. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
sehogy:D nem lépsz be többet.
2010. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
En beirtam az angol keresobe angolul es allitolag azert veszelyesek mert "formamide" nevu anyagot tartalmaznak. Allitolag ez a veszelyes rakkelto. A formamide-ot egy bizonyos savbol vonjak ki. Az ammoniahoz hasonlo budos tomeny szaga van nagyobb mennyisegbe. Hasznaljak szintetikus vitaminok gyartasahoz is (gondolom ez lesz a kovetkezo rakkelto majd par het mulva). Ha habtapiba azert hasznaltak mert allitolag ezzel puhitottak az anyagot (papirt), hogy az elert allagot kapjak (puha szivacsos tappintas). Ha meleg eri carbon monoxidra es ammoniara bomlik le. Ezt lehet belelegezni. Nagyon hevitve viszont hidrogen cyanide-ra bomlik le. A cian is mergezo. Szoval en ezt olvastam es probaltam leforditani amennyire sikerult. Francia orszagban sem forgalmazzak mar es leszedtek a polcokrol. Most fogalmam sincs ezek az anyagok kozul amiker felsoroltam melyik a rakkelto. Nem vagyok vegyesz de gondolom valamelyik lesz a bunos.
2010. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!