Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem haragszotok meg?

Ugye nem haragszotok meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok pánikot kelteni és én sem pánikolok!!Egyszerűen csak szeretném,ha valaki elmagyarázná,hogy most akkor miről is van szó.Pánikkeltés az egész már megint vagy tényleg baj van?Néhányan még a reggeli órákban írtátok,hogy baj van a habtapival...A 10 hónapos kisfiamnak a nővéremék ilyet vesznek karácsonyra,és gondolom nem csak mi tervezzük...Magyar nyelvű találatot nem ad ki a Google,valamelyikőtök linkelt angolul,de nem találom és talán le sem tudnám fordítani.Szóval ti mit tudtok??
2010. dec. 14. 14:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! ☺
2010. dec. 14. 14:59
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kibontottuk a miénket valami iszonyú büdös volt. Kibírhatatlan. El is tettem. Aztán vagy fél év múlva megtalálta a lányom a szekrényben, és nagyon megörült neki. Akkor már nem volt büdös. Szerintem már rég kipárolgott belőle, mi játsszunk vele és kész. De rágni nem hagynám. Szóval 2 év alatti gyereknek inkább ne.
2010. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok. Mellesleg 10 hónapos gyerek amúgy is túl kicsi még hozzá. Nem is tud vele játszani, tényleg csak megrágná, lenyelné, vannak benne apró darabok (pl. az állatok szeme, füle). Szóval nem neki való még.
2010. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
a habtapi a puzzle szőnyeg?! (bocs)
2010. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

igen

a fiam már 4 hónaposan használta, arra tetem le a földre. szóval 10 hónaposan is simán jó, h ráüljön és játszon rajta.

2010. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk egyet az Auchanban,és olyan borzasztó büdös volt,hogy komolyan mondom elszédültem ahogy kibontottam a csomagot!Nem is használjuk,de viszont van még egy,ez jóval drágább volt,nincs szaga,és tapintásra is más,meg a babám sem rágja ugyhogy azt megtartom szerintem.
2010. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Na, nem elég, hogy valami idióta kitalálta ezt a hülyeséget, ráadásul már itt is mennyi marha van, aki egyből pánikol ilyen egyértelmű pánikkeltő hülyeségeken, ez valami hihetetlen....
2010. dec. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

most mit akarsz a híradótól?már bocsánat, de ennyire ne legyetek már naívak.

1.mindenben van már manapság rákkeltő anyag ,sajnos

2.most ezt bitiltják, mindenki kidobja, és láss csodád 3nap múlva feltalálnak valami újat, ami 3év múlva már mérgező lesz.

2010. dec. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Romániában elsejétől nem fogják őket árulni. rákkeltő anyag van benne. miben nincs??
2010. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nálunk(Romániában)azt mondták a híradóban, hogy gyártótól függetlenül ki kell dobni!!
2010. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!