Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem haragszotok meg?

Ugye nem haragszotok meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok pánikot kelteni és én sem pánikolok!!Egyszerűen csak szeretném,ha valaki elmagyarázná,hogy most akkor miről is van szó.Pánikkeltés az egész már megint vagy tényleg baj van?Néhányan még a reggeli órákban írtátok,hogy baj van a habtapival...A 10 hónapos kisfiamnak a nővéremék ilyet vesznek karácsonyra,és gondolom nem csak mi tervezzük...Magyar nyelvű találatot nem ad ki a Google,valamelyikőtök linkelt angolul,de nem találom és talán le sem tudnám fordítani.Szóval ti mit tudtok??
2010. dec. 14. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én semmit. Miért mi baj van vele?
2010. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
rákkeltő anyag van benne állítólag, amit ha rág a baba, az ugye gáz. de állítólag ez gőzölög is, tehát be is lélegezheti a baba. bár én még nem láttam gőzölgő habtapit :D szóval a lényeg, h vmi nem stimmel vele, de őszinte leszek: lecseréltem a cumisüveget anno, nem adok vigantolt, de a habtapi a helyén maradt:)
2010. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Manapság már miben nincs rákkeltő anyag???

Egyébként meg írták, hogy gőzölög a habtapiból a veszélyes anyag, hogy a belélegzése is veszélyes... na talán a gyártás során lehet, hogy amikor éppen préselik vagy készítik, akkor belekerül a levegőbe valamilyen káros gőz.

Egy a lényeg: ha a baba nem rágja, és csak fekszik rajta, esetleg játszik vele, ki-be rakosgatja a formákat, semmi baja nem lesz tőle, ebben biztos vagyok.

2010. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Pont ezt is akartam írni, hogy még én sem láttam gőzölgő habtapit. :))
2010. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Állítólag mérgező,de annyira,hogy ha a pici ráhajol és úgy vesz levegőt,akkor is baj lehet...De nem tudom,hogy ezt ki mondta/írta,hogy csak hosszútávon vagy rövidtávon is...Semmit nem tudok ezen kívűl...
2010. dec. 14. 14:46
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez így lenne, már rég nem lehetne kapni, sőt, forgalomba se kerülhetett volna egyáltalán...
2010. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
vmi belga kutatók mondták, h veszélyes. ki tudja... minden az, ma már nem csodálkozom semmin.
2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal talán nincs gond, ha egy habtapis kép van a falon a gyerekeknél.. Volt olyan, ami lent volt a földön, és azon játszott a nagyobbik fiam, de rágta, és inkább összeszedtem, mert féltem, hogy megfullad tőle. Azóta az ágy alján szunnyad, az ágyneműtartóban. A kicsinek meg nem akarom letenni, pont a rágás miatt. Van padlófűtésünk, így annyira nem lényeg a habtapi.
2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak annyit tudok javasolni mindannyiunknak,hogy várjuk meg az esti (esetleg holnap esti,holnaputáni??) Híradót...Ha ott is bemondják,akkor nem humbuk.Ha meg nem,akkor ez is leülepszik majd,mint a Vigantolos eset.
2010. dec. 14. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!