Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hos 700ml tapszert iszik...

10hos 700ml tapszert iszik ejjel, nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

gondolom nem kell ecsetelnem hanyszor kel ejjel mire megisza ezt a menyiseget.probaltuk becsapni teaval,az eredmeny meg tobb keles,plusz boges.

vacsorazik rendesen,200ml tejpepet megszik,eleg keson este 8kor,10kor alszik el.

a sulya normalis,8kg es 69cm,nem duci.

foggalmam sincs ez normalis-e hogy ennyit kajal?


2010. dec. 10. 11:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mit eszik egész nap?
2010. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
huh...mióta tart ez?amúgy ha ennyit eszik, nyilván éhes, a teától meg nem lakik jól..de erre gondolom rájöttetek...
2010. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
szia.Igazából nincs tapasztalatom mert ez én lányom csak reggel és este iszik tápszert összesen 500 ml-t.de belegondolva soknak tűnik.Nekem is az lenne a kérdésem h napközben mennyit és mit eszik és hányszor?
2010. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Uhh ez rengeteg szerintem pláne éjjel. Napközben jó lenne tudni mit eszik és mennyit valahogy nappal kéne jobban megetetni, mert így teljesen rákap erre hogy éjjel tömi meg a pocit.

Az én lányom "csak" a teázásra akart rászokni így éjjelre és hetekbe telt mire leszoktattam róla, vizet kapott helyette az persze nem tetszett neki.

2010. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

reggel 8-9kozott kel,meg komasan bevag 120ml tapszert.

10-11kozott uzsizunk,altalaban kenyeret tejfolel vagy sonkaval,most pontosan nem mertem menyit eszik,addig adom neki meg elfogadja.

13korul,alma vagy valamilyen gyumolcs,altalaban fel banan vagy fel alma.

15:30 ebed,mi kajankbol eszik,1krumpli+fel sargarepa ha most igy szamolok akkor ez is kb 200ml lehet.

17 kor tapszer a delutani szunyahoz,kb 100ml.

20kor tejpep.


minden esetben addig etetem meg elfogadja,ha nem izlik az etel massal probalkozom vagy fel ora elteltevel ujra megkinalom.


nagyon sokkalom ezt az ejszakai ivaszatot,nem alszik rendesen es nincs olyan pelenka ami reggelre at ne azna,rengeteget pisil.

valakinek valami otlet?

2010. dec. 10. 12:02
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
10 hós gyereknek már kevés napközben ez a tejes cucc. Reggel igyon több tápszert kb 210ml. 10-11 körül uzsizzon és az ebéd ne az uzsi legyen, hanem dél tájban. Ha tízóraira gyümölcsöt evett, akkor uzsi legyen táplálóbb: virsli, vajaskenyér, kalács stb, vagy főzelék. A vacsi megint kb 210ml tápszer. Ő este próbálja pótolni amit nappal nem kap meg. 2-3 nap és megszokja. Ha nappal tele a poci és eleget mozog, este alszik mint a bunda.
2010. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Koszi,mozgasban nincs hiany,magatol megy es rojja a koroket.

hust is eszik szinte minden masnap.

2010. dec. 10. 12:52
 8/34 anonim ***** válasza:

A negyedik válaszoló vagyok. Az én lányom most 12 hós. 10 hósan már ebédre és vacsorára IS valami tartalmasabbat kapott, tehát főzelék hússal vagy tojással vagy sajttal, reggel tápi este lefekvés előtt tápi (amúgy olyan 2 deci) és a tejpép meg gyümi, joghurt ilyesmi maradt a köztes étkezésekre tízórai, uzsi.

Te látod, hogy mennyire lehet őt etetni, de az én véleményem is az hogy napközben túl "lájtos" :) amiket eszik:)

2010. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég, ha egyszerűen átszervezed az evéseit.

Ebédet mindenképp hozd előrébb, dél körülre , három körül uzsonna valami könnyebb, és akkor este vacsira megéhezik jobban, kapjon akkor valami tartalmasabbat (tejpép/dara)+tápszert. Akkor talán jobban fogja bírni, nem éhezik meg éjszaka.

2010. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Az én babám ennyi idősen valahogy igy evett ha jól emlkszem: Ébredéskor 120ml tápszer,utána nemsokkal reggeli,pár falat kenyér valamivel

tizóraira egy kis gyümölcs vagy joghurt

lefekvés előtt 120ml tápszer

alvás után ebédre valami husos-zöldséges dolog

uzsira gyümölcs vagy tejpép vagy joghurt vagy valami hasonló

vacsira még evett egy kicsit a miénkből,kenyeret vagy hasonlót

Lefekvéshez 220ml tápszer

Nem kelt fel enni éjjel soha,esetleg inni.

2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!