Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert, ha sűrűbbre...

A tápszert, ha sűrűbbre csinálom egy kicsit, akkor "csak" laktatóbb vagy fájni fog tőle a hasa?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 17:59
 1/7 Nikcsi ***** válasza:
Szigoruan nem szabad elterni az eloirt adagolastol!! Komoly hasfajast okozhatsz neki. Nem tudom mennyi idos a babad, de ha mar van akkora hogy kaphat, akkor inkabb adj neki tejpepet.
2010. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én sem kockáztatnék, nálunk egyszer kicsit hígabb lett, hamarabb is lett éhes:( Bár attól a pocija nem fájt.
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt mondom, hogy az arányon semmiképp ne változtass! Csinálj nagyobb adagot vagy tényleg a tejpép a megoldás, mert azzal nagyon eltelítődik a hasa, ezért is ajánlják esti étkezésre. Minden jót!
2010. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlen találták ki az adagolást, biztos nem azért nyomtatják a doboz hátuljára, hogy fogyjon a tintájuk. Nem szabad!! Nem csak a hasa fog fájni, de a székletével is bajok lesznek, és egyáltalán nem lesz laktatóbb ha több benne a por az előírtnál... Ha nem tűr vele emelj az adagján!
2010. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Rajta van a dobozán, hogy tilos változtatni az adagoláson. Adjál neki mást vacsorára ha nem elég neki.
2010. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal! Én teszek mellé egy kis sinlacot is, így lesz laktatóbb. De a arányon nem változtatok, 120 ml vizet töltök a cumisüvegbe, ebből 90 mlhez teszek 3 kanál tápszert, a maradék 30 ml-hez pedig két kanál sinlac.
2010. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendes válaszokat, a kioktatókra meg inkább nem mondok semmit. Eszem ágában sincs változtatni az arányokon és gondot okozni szándékosan a babámnak. Tudom, hogy nem hiába írják rá a dobozra az adagolást, nem vagyok hülye. Egyszerűen csak véletlenül(!) 90 milli vízbe nem 3, hanem 4 kanál tápszert tettem. Észrevettem, hogy nem jön a cumiból, de akkorra már becumizott egy párat. Ennyi!

Köszönöm a normális válaszokat,tejpépet szokott kapni, a Sinlacot eddig nem tudtam mire használni, nem is rossz ötlet a tápszerhez keverni:)) Köszi

2010. okt. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!