Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba milyen "cipőben" van...

Lakásba milyen "cipőben" van a babátok?

Figyelt kérdés

17 hós a kisfiam, és most egy h&m-es zoknicipőt adok a harisnyára aminek nem csúszik a talpa.


Sokan mondják, hogy lúdtalpas lesz, ha nem adok rá rendes cipőt...

Teljesen tanácstalan vagyok, mert nem akarom hogy lúdtalpa legyen. és mindenki mást mond!


2010. dec. 7. 13:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ebben van:


[link]

2010. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Neünk is a feljebb belinkelt brendos zokniba vannak a 25 hós fiaink , és parketás , szőnyeges a szoba
2010. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

15 hós lányom puhatalpú cipőben van itthon (liliputi), nekünk bervált. Én is aggódtam a lúdtalptól

, de unokatesók is zokniban voltak csak (már nagyobbak), és tökéletes a lábboltozatuk.

2010. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Érdekes amit írtok. Nekünk ortopéd szakorvos javasolta, hogy idebenn szandiban legyen, odakinn nyáron meg mezítláb. Azzal indokolta, hogy amikor már igazán elindul, szalad, a mezítlábas (zoknis) talpának nem jó, ha csattog a padlón. A lábboltozata nem attól lesz egészséges, hogy a parkettán/padlón van mezítláb, hanem nyáron odakinn a fűben. Most már elbizonytalanodtam. Kinek milyen indokkal javasolt mást az orvos?
2010. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

hát én is azt hallottam,hogy a szabadtéri mezítlábas verzió a jó...

de hát itt az anyukák mást írnak.

Semmilyen láb problémánk nincs, csak eddig én nem adtam rá a lakásban cipőt, csak a liliputihoz hasonló cipőcskét, vagy csúszásgátlós zoknit.

2010. dec. 7. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!