Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba milyen "cipőben" van...

Lakásba milyen "cipőben" van a babátok?

Figyelt kérdés

17 hós a kisfiam, és most egy h&m-es zoknicipőt adok a harisnyára aminek nem csúszik a talpa.


Sokan mondják, hogy lúdtalpas lesz, ha nem adok rá rendes cipőt...

Teljesen tanácstalan vagyok, mert nem akarom hogy lúdtalpa legyen. és mindenki mást mond!


2010. dec. 7. 13:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
bocsi, Lakásban!-nem lakásba :)
2010. dec. 7. 13:01
 2/25 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós és egy falcon szandija van itthonra...
2010. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Zokniban van, 2 éves. A mi ortopéd orvosunk nem javasolja az otthoni cipőhasználatot.

Amúgy én is utálnék egész nap cipőben lenni, nem is várnám ezt el a gyerekeimtől.

2010. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem adtam rá cipőt idebent,pedig van olyan helység,ahol taposó van.Csúszásgátlós zoknit adtam rá régebben,amikor még nem járt stabilan.Aztán azóta is csak zokni.Én sem veszek fel bentre cipőt.Üdv!

2010. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nálunk hideg a járólap ezért kell cipő! Első voltam!
2010. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
dupla zokniban van, egy vekonyabb es egy csuszasgatlos talpuban...neha mamuszban...de azt nem nagyon szereti
2010. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
csuszásgátlós zokniban, sosem volt cipője.
2010. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A mi dokink sem javasolta a cipőt, úgyhogy kisfiam is csak csúszásgátlós zokniban vagy harisnyában van bent.
2010. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2 éves. Dupla zokniban van. Egy vékonyabb alul, és egy vastagabb, csúszásgátós rajta. Néhol hideg a kő meg a padlónk, cirkófűtésünk van. Cipőt nem szereti a lakásban (én sem), a mamuszt meg lerúgja.
2010. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az enyém szandiban vagy vászoncipőben van itthon.
2010. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!