Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba milyen "cipőben" van...

Lakásba milyen "cipőben" van a babátok?

Figyelt kérdés

17 hós a kisfiam, és most egy h&m-es zoknicipőt adok a harisnyára aminek nem csúszik a talpa.


Sokan mondják, hogy lúdtalpas lesz, ha nem adok rá rendes cipőt...

Teljesen tanácstalan vagyok, mert nem akarom hogy lúdtalpa legyen. és mindenki mást mond!


2010. dec. 7. 13:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szobába csak zokniba,kint a járólapon ha kint vagyunk akkor meg szandit adok a lábára mert a mamuszokat nem viseli el.Amúgy én úgy tudom hogy minél többet van egy kisgyerek zokniba vagy mezitláb(nyáron)akkor lesz kevésbé lúdtalpas:D
2010. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem kell otthonra cipő, elég egy csúszásgátlós zokni.
2010. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a régi lakás szőnyeges volt, zokniban volt bent. azóta költöztünk és itt parkettát tett le a párom, azóta szandiban van, v mamuszban. nem szeretem, de enélkül hideg lenne. rajtam is van papucs a költözés óta sajna.
2010. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A lakásba nem kell rá cipő. ottopéd doki momndta nekem.
2010. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Bocsi, szóval ortopéd doki mondta.
2010. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
a brumicipo.hu-ról rendeltem egy kis puhatalpú cipőszerűt, de van mikor csak csúszásgátlós, vastag zokni van rajta. 1 éves
2010. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

oké csajok, köszi :)


csak ugyebár hallani azt is, hogy inkább egyenetlen talajon legyen a gyerek csak mezítláb...

na mindegy.. én sem adtam rá eddig cipőt, nálunk padlófűtés van, tehát nem is nagyon kellene.


csak az a fránya lúdtalp :)

2010. dec. 7. 13:47
 18/25 anonim ***** válasza:

27 hós: csúszásgátlós zokni (harisnyán)

10 hós: liliputi jellegű cipőcske (szintén harisnyán. ez puhatalpú, hajlékony bőr lábbeli, sajna a zoknit mindig leszedi de ennek gumis a boka-része és ezzel egyenlőre nem boldogul)


a nagybátyám ortopédus. ő javasolta, hogy minél többet legyenek mezítláb vagy olyan lábbeliben ami a mezítlábas lépéstechnikát hozza, mert ezzel fejlődik leginkább és legmegfelelőbben a lábuk, az ízületeknek, csontocskáknak és izmoknak csakis erre van szükségük, KIVÉVE ha szakorvos már megállapított valamilyen deformitást.

2010. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
E-bayről van puhatalpúja, 17 hónapos.Nálunk is van parketta, járólap.
2010. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Zokniban van, ha hidegebb a padló akkor vastagabb zoknit adok rá.
2010. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!