Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba (parkettás és szőnyege...

Lakásba (parkettás és szőnyeges vegyesen) adnátok puhatalpú cipőt a babára?

Figyelt kérdés
10 hónapos. Lépeget a bútorokba kapaszkodva, pár mp-ig megáll. Szerintem nem sok kell hogy elinduljon.
2011. szept. 8. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. a gyereknek a mezítlább a legjobb.

nekem a gyerekem mindenhol tapados zokniban vagy mezítláb van, csak kint az utcán, szúros helyen adok rá puhatalput.


Minek akarsz rá a szobában?

Szerintem ha normál modon fejlödik a gyereked még 1-2 hónap is mire ünállóan fog menni, de akkor sem kell a zsobában rá cipö.

2011. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is szilikonos talpú (vagy tappancsos) vastagabb zokni elég bent. Ha a kő nagyon hideg, még egy zoknit adhatsz rá alá.
2011. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Én is csak tappancsos zoknit adok rá.

Ha hideg a parketta, akkor vastagabbat. (vagy kettőt)

2011. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A zokni is deformálja a lábat, nem ugyanaz, mint ha mezítláb lenne.

Sima talajon egyébként sem jó a mezítlábazás, az kintre érvényes.


Mi használtunk cipellőt, szandált itthon. A hideg miatt IS.

2011. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk qrvára hideg a parketta,csempe (hegyekben lakunk) még én se járok mezitláb, a kislányomon is mindig van szandál.(kivéve a nyári kánikulában, de most hideg van)

amúgy az ő is lépegetett 10 hónaposan, de az már 3 hónapja volt és még nem jár magára.

2011. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen volt, van és lesz is:


[link]


puha, valódi bőr az egész, az alja hasított bőr. egyáltalán nem csúszik, és nem izzad bele a lába sem. körben gumis, egy pillanat alatt fel- és levehető. mosógépben mosható, jól bírja a strapát:)

én nem hinném, hogy egészséges egy kisgyereknek egész nap cipőben/szandálban lenni. ezért kerestem én is valami köztes megoldást, mert nálunk mindenhol kő van, és télen nagyon hideg, valami kell a lábára, mégsem adhatok rá 3 zoknit... ez a cipő tényleg olyan, mintha semmi sem volna a lábán, mégis van.

azt hiszem van egész nagy méretig is.

ha nem annyira vészesen hideg a padló, akkor szerintem elég a tappancsos zokni. biztosan az a legjobb, ha mezítláb van, de azon az áron, hogy felfázzon vagy ilyesmi. nyáron a fiam is mezítláb van bent, ilyen időben, mint most is, már adok rá zoknit, és ha már fűteni kell, akkor a puhatalpút is.

2011. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akarom mondani NEM azon az áron, hogy felfázzon...
2011. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk,ha hüvösebb van adok rá mamuszt,zokni nélkül,vagy csak okniban van. Ha jó az idő csak mezítláb.
2011. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!