Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek bébihengert? Hasznos...

Vegyek bébihengert? Hasznos dolog? Tényleg járássegítő hatása van?

Figyelt kérdés
Aki vett, annak mennyi idős volt a babája, amikor használni kezdték?
2009. jan. 18. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az a véleményem, hogy az ilyen és ehhez hasonló eszközök marketingje azt sugallja, hogy nem vagy elég gondos és alapos szülő ha nem veszed meg. Normál mozgás fejlődési gyerekeknek szerintem nincs szüksége ilyesmikre. Megkésett mozgásfejlődési gyerekeknél nyilván szükség lehet fejlesztésre, és akkor egyéni mérlegelés kérdése, hogy mik azok az eszközök amit érdemes beszerezni.
2009. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi vettünk ajándékba is és magunknak is és egyik baba sem használta arra amire valo ugyhogy sztem felesleges
2009. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, le is tettem a vásárlási szándékomról.
2009. jan. 18. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van ilyen hengerünk. A kisfiam 4 hónapos korában kapta (most már 8 hónapos múlt), és azóta is imád vele játszani. Nézegeti a képeit, emelgeti a kezeivel, lábaival, gurítgatja, forgatja,kukucsol rajta keresztül, és közben sikongat hozzá. A járássegítő hatást természetesen még nem tapasztaltuk, de mi nagyon örülünk, hogy vettünk neki.
2009. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most összezavarodtam. Lehet, hogy mégis vennem kéne? Ha ilyen édesen eljátszana vele, mint a te manód, akkor talán mégis érdemes...
2009. jan. 19. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám a helyedben. Ami még mellette szól, hogy a két-és ötéves unokatesói is rögtön ezzel kezdenek el játszani, ha hozzánk jönnek. Tényleg tündéri, ahogy játszik vele. Sok mindent fejleszt, de a legfontosabb, hogy jól érzi magát játék közben. (Előző válaszoló vagyok.)
2009. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este licitáltam egyre a teszveszen, és megnyertem. A héten megérkezik postán. Alig várom, hogy kipróbáljuk. Szép napot neked.
2009. jan. 20. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd meg, légy szíves, hogy fogadta a picurod! Remélem, neki is annyi kellemes és vidám percet szerez, mint a mi babánknak! (Megint előző)
2009. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Szerintem ma meghozza a postás. Írok majd privit. További szép napot neked :)
2009. jan. 23. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!