Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KB mennyire számítsak? Mennyib...

KB mennyire számítsak? Mennyiből fogunk kijönni?

Figyelt kérdés

Auchanban szertnénk vásárolni ezeket a dolgokat:overál(62es) Porszívós orrszívó pelenka, dobozos popsitörlő, 2db fürdő lepedő, 6db textilpelus, 1gumis lepedő, 62es rugi 4db, 62es body 6db, hálózsák.

És 2db elől gombolós hálóing.

Kiváncsi lennék kb mire számítsak, ha nem mindenből a legdrágábbat akarjuk venni, de nem is a legolcsóbbat


2010. dec. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Overall: 3000,től felfelé

orrszivó porszivó: ezer valahány ft.

pelenka: 2500,-

dobozos popsitörlő az is olyan 1500,-

fürdő lepedő: tetra? 2500,- /darabja!!!

6 db textilpelus: tetra átlagban 250,-/darabja

gumis lepedő. nem tudom...

body: darabonként kb. 500,-

hálózsák:2500,-


62-es rugi: csomagban tudom a tescoban 3 db 3300,- körül van.

hálóing: kb. 1200,


ezek nem felsőkategóriás árak.

2010. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy 20.000 vigyél magaddal meg némi aprót hogy ne érjen meglepetés.

Ha nem sértődsz meg egy tipp: elöl gombolós hálóinget sem kell venned feltétlenül, amikor szültem én is rajtam kivül mindenki sima pizsiben volt. Tehát ha van otthon amit szeretsz vagy kényelmes akkor nem kell feltétlen venned. Persze ha szeretnél akkor vegyél:-)

2010. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gumilepedő sem kell eleinte, majd csak ha szobatisztaságra fogod nevelni a picúrt.

A textlipelust nagyon nézd meg hol veszed, mert baromi drágák is vannak. Újszülöttnek venni kell pár 56os ruhát is, kisfiam 58 centivel született, de a 62esben elveszik még ő is.

2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, textilpelus az Aldiban 10 db-os mintás 2000 Ft, és ez 80*80-as.

A tescoban mától 30% kedvezménnyel vannak hosszú ujjú bodyk, most láttam, kb 2000 ft-ra jön ki az 5 db.


Hálózsák kb 3000 ,4000 ft körül volt amit én láttam.

Szerintem az IKEA-ba a legolcsóbb , én ott vettem 2500 Ft-ért.


Én is az Auchanba vettem elöl gombolós hálóinget 800 ft/db áron. Ezek sima egyszerű hálóingek voltak, én itthon nem használok ilyet.


Gumilepedő tényleg felesleges még, de kb 500 ft volt.


Popsitörlő meg pelenkát szerintem a DM be érdemes ott a legolcsóbb kuponnal.


Bocsi, hogy részben válaszoltam csak a kérdésedre.

Jó babázást!

2010. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a gumilepedő nem felesleges, én pl a korházba is vittem magammal, könnyen tisztába tettem rajta a babát az ágyon, fel sem kellett kellnem,(különben mindig lepisilt volna)(a babám velem volt végig a szobában)

itthon is igen hálás volt, ugyanúgy ezen cseréltem pelust ha nehezemre esett felállni a pelenkázóhoz, na meg éjjel szinte félálomban sosem kellett felkelni, szóval én használtam, máig használom.:D

2010. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocs h nem a kérdésre válaszoltam.
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!