Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG kerdes. Mikor fakad ki?...

BCG kerdes. Mikor fakad ki? Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Kislanyom 6 honaposan kapta meg az elso BCG oltast, mert kulfoldon lakunk es itt nem adtak be neki csak otthon amikor hazamentunk. Ez volt 1 honapja, es most egyre nagyobb, piros folt van az oltas helyen. Minden esetben kifakad?
2011. aug. 12. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 2-szer is meggyűlik a helye, nálunk annyira kifakadás nem volt, de jópár hónap volt, mire begyógyult és tényleg 2-szer gyűlt meg. Víz érheti, de ne áztassuk.
2011. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ma voltam tanácsadáson és azt mondták, hogy nem muszáj kifakadnia
2011. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiamé sem fakadt ki, doki szintén azt mondta hogy nem muszáj, teljesen rendben van neki
2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remelem nem fog neki kifakadni, csak hirtelen nagyon nagy lett, kb 10 forintos nagysagu es egy kis csomo fele van a bore alatt.
2011. aug. 12. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
A kislányomnak sem fakadt ki.
2011. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és minden oké.

Bocs, csak hamarabb elküldtem.

2011. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányomé nem fakadt ki, a fiamé igen. Az övé is megnőtt a beadástól számítva kb 1-1,5 hónappal, olyan volt mint egy nagy pattanás. Aztán kifakadt, jó sok váladék folyt ki belőle és egy kis lyuk maradt a helyén ami hamar és szépen begyógyult. A védőnő azt mondta, hogy ez akár meg is ismétlődhet, de azóta semmi sem történt. Most 1,5 éves.
2011. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdés mennyire mélyen van az oltás


akinek a felszínen annak ált kifakad 1-3 alkalommal

de ha túl mélyen van akkor akár 3-5 hónapig is lehet egy borsó nagyságú duzzanat a helyén

2011. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!